AutoCAD 2022-2022 Learning

اما قبل از آموزش این نکات مشترک، شما باید این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب کنید. از جمله دیگر مزایای استفاده از نرم افزار اتوکد داشتن ابزار های مختلف در این برنامه می باشد،به این معنی که شما می توانید با استفاده از طرح و قالب های مختلف و متنوع موجود در این برنامه ایده های بسیار خلاقانه ای داشته باشید و تنوع در کار شما بالا رود.در گذشته این تنوع اصلا به شکل امروزی وجود نداشت. به جرات می توان گفت که با بکار بستن تمامی موارد موجود در این دوره میتوان سرعت کار نقشه کشی با اتوکد را نسبت به یک فرد آماتور تا ۳ برابر افزایش داد.

اغلب آموزش های این وب سایت رایگان می باشد همچنین برای دانلود آموزش ها نیازی به ثبت نام و روش های مرسوم دانلود دوره های رایگان وجود ندارد و به راختی می توانید دوره ها را دانلود و استفاده کنید. مطابق تصویر زیر می توانید از روش OLE یا Object Linking and Embedding هم استفاده کنید. بهنود رهبری ، مدیر وب سایت ساختمون 24 و دانشجوی مهندسی عمران از دانشگاه خوارزمی تهران مدرس این دوره اتوکد دو بعدی است. معمولا دوره های رایگان سطح اینترنت از پشتیبانی برخوردار نیستند بنابر این آموزش های وب سایت سریع آسان هم از پشتیبانی پس از دوره بهره مند نیستند. به همین دلیل، این بسته ی آموزشی از سطح صفر شروع شده و تا سطح پیشرفته در دو بخش “دوبعدی و سه بعدی” ادامه پیدا میکنه، نحوه ترسیم پلان و نما و برش و …

در بعضی نقشه های دو بعدی، برای تغییر Origin Point و مسیرهای افقی و عمودی می توان روی UCS کلیک و درگ کرده و آن را چرخاند. امروزه با کمک نرم افزار اتوکد در آموزش اتوکد در گوهردشت کرج به راحتی می توان طرح های کشیده را تغییر داد و با توجه به امکانات گسترده ای که نرم افزار اتوکد دارد طراح می تواند دائما پردازش های مختلفی را در طرح اعمال کند و به راحتی در هر زمان و در هر جای طرح تغییرات گسترده ای را انجام دهد.تمامی طرح های خود را ذخیره کند و در پایان طرح و یا هر وقت که به آنها احتیاج یافت به راحتی به آنها دسترسی داشته باشد و فایل ها و تصاویر پیشین خود را بازیابی کند. از کودکی هر وقت قصد یادگیری نرم افزاری را داشتم با انگیزه فراوان منابع آن را پیدا می کردم اگر لازم بود حضوری به میدان انقلاب می رفتم اگر نیاز به دانلود داشت سریعا دانلودش می کردم حتی اگر حجمش زیاد بود بسته شبانه می خریدم و یک شب تا صبح مشغول دانلود می شدم ولی هیچ وقت یک سری از نرم افزار ها و زبان های برنامه نویسی را یاد نگرفتم.

و در صورت نیاز هر کدام را به صورت مجزا ویرایش کنید. هدف از این دوره تربیت کارآموزانی است که برای بازار کار حرفه ای و بدون نیاز به هیچ دوره یا کلاس دیگری بتوانند در این حیطه به فعالیت حرفه ای مشغول شوند. با توجه به گستره ی فراوان نقشه کشی در حیطه های مختلف مهندسی اعم از عمران معماری برق و مکانیک شغل نقشه کشی و به فرم مدرن آن کدکار در زمره شغل هایی روتین قرار داشته و هم به عنوان شغل اولیه برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان و نیز به عنوان شغل دائمی برای فارغ التحصیلان نقشه کشی و علاقه مندان مطرح می باشد. آموزشگاه آریا تهران به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های فنی مهندسی غرب تهران، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار بوده و به همین جهت برای تسهیل یادگیری کارآموزان خود و افزایش امکان قبولی ایشان در آزمون های استخدامی و فنی حرفه ای، فیلم آموزش اتوکد مقدماتی ۲۰۲۰ را در سرفصل بسیار کامل ضبط و تدوین نموده است.

با این کار میتوانید از تمام ابزارها 3D برای طراحی نقشههای سه بعدی خود بهره ببرید. اتوکد یکی از قدیمی ترین نرم افزار های مهندسی کامپیوتر بوده است (از سال ۱۹۸۲) که به معنای واقعی کلمه به کار های مهندسی سرعت بخشید نام این نرم افزار مخفف طراحی و ترسیم خودکار به کمک کامپیوتر است که خود دلالت بر کاربرد آن دارد. ایشان مدرس بین المللی نرم افزارهای تخصصی شرکت های Adobe (از سال ۲۰۰۵) و Autodesk (از سال ۲۰۰۶) با سابقه تدریس در موسسات بین المللی کشورهای امارات و عمان، مدرس مورد تایید Udemy آمریکا و همچنین مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی در تهران و شرکت سماتک تهران هستند.

در صفحه اصلی، بر روی install کلیک کنید و سپس بر روی I accept کلیک کنید تا با قوانین و مقررات موجود در برنامه موافقت کرده باشید و سپس بر روی next کلیک کنید. دوره آموزش اتوکد، شامل مباحث تنظیمات صفحه نمایش، سبک ها و روش مدیریت، اصول اولیه ایجاد طرح با دیوار، پنجره ها، درها و اشیاء، پله ها و نرده ها، حاشیه نویسی عمومی و همچنین مدیریت نماد برای مبلمان، لوازم خانگی و لوازم جانبی، کف، سقف و نقشه های انعکاسات پوشش سقف می باشد و همچنین دیدهای ۳ بعدی از یک تا چند طبقه، مدل ساختمان مسکونی، چگونگی ایجاد اسناد و مدارک مانند طرح های سایت، ارتفاعات و بخش ها را با جداول و علامت ها را یاد می گیرید. همان طور که زمان این دوره هم مشخص است با یک آموزشی صفر تا صدی دیگر مواجهیم و طبق توضیحات مدرس تمامی کارهای لازم برای ترسیم نقشهها در اتوکد، گام به گام و 100 درصد عملی توضیح داده شده.

مدرس این دوره آموزش اتوکد مهندس سیدعلی منتظری کارشناسی مهندسی عمران ،مدرس و بنیان گذار گروه آموزشی استواسازان و مدرس بسیاری از موسسات آموزش عالی و سابقه تدریس در فنی و حرفه ای کشور می باشند. وی با بسیاری از نرم افزارهای مهندسی مانند نرمافزارهای ترسیمات فنی، مدلسازی سه بعدی اجسام، برنامهنویسی، مدلسازی فرآیندهای فیزیکی و شبیهسازی فرآیندهای شیمیایی آشنا میباشد. احمد عظیمی ، فارغالتحصیل رشته­ی مهندسی شیمی در دانشکده فنی دانشگاه تهران و همچنین در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش طراحی فرآیند در همین دانشگاه میباشد.

همه ما مکتب خونه را با کلاس های دانشگاه صنعتی شریف و تهران میشناسیم و شروع کارشون هم با ویدیو های آموزشی دانشگاهی بود ولی کم کم روی آوردن به آموزش های غیردانشگاهی با مدارک دانشگاه های معتبر. به همین راحتی و با یک نام کاربری و رمز عبور که توسط ما به شما تقدیم میشود و بدون نصب هیچگونه نرم افزار اضافی میتوانید در کلاس حاضر شده و این دوره را بصورت کاملا حرفه ای سپری نمایید. می توانید پس از دریافت مجموعه،مشکلات و سوالات تخصصی و فنی خود را با سازنده این مجموعه، (مهندس فاضله میرعباسی ) در میان گذاشته و برطرف نمایید. این باعث میشود که درک بسیار بیشتری از نرم افزار و نحوه استفاده از آن در محل کار داشته باشید. و در نهایت در ورژن ۲۰۱۰ نرم افزار اتوکد، این قابلیتها با ویژگیهایی نظیر دستورالعملهای پارامتریک و و امکان استفاده از قابلیت Mesh Modeling به اوج کارآیی و توانایی در طراحی و اجرای پروژه های دو و سه بعدی رسید.

مطالب در این کلاسها به صورت مختصر و مفید ارائه میشوند و نسبت به کلاسهای حضوری وقت کمتری از آموزش autocad هنرجو میگیرند. با توجه به اینکه اغلب شرکت کنندگان یک دوره از افراد تازه کار هستند، حتی بعد از گذراندن چند ده ساعت آموزش هم باز دائما با سوالات مختلفی در حین کار و دریافت پروژه ها رو به رو میشوند. اگر میخواهید ببینید که بعد از نقطهی شروع چه تغییراتی صورت گرفته است، فرمان قبلی را اجرا و گزینهی Verify را انتخاب کنید. با آموزش اتوکد یاد مگیرید که چگونه شروع به ساخت مدل های ۳D هوشمند کنید و نقشه های ۲D را با آن بپیوندید. فرانش هم مثل فرادرس یکی دیگر از وب سایت های آموزشی مرجع هست و می توانید در این سایت اغلب موضوعات را مورد بررسی قرار بدید و از آموزش های آن استفاده کنید.

آموزش اتوکد دوبعدی