گوشواره زنانه Archives | hsaatchi

خرید از فروشندگان معتبر در شهرهای اصفهان، تهران، مشهد، تبریز، شیراز و هر شهر دلخواه شما.

اگر قصد خرید گوشواره طلا زنانه شیک را دارید، این مطلب می‌تواند تا حدودی شما را از سردرگمی نجات خرید و فروش،طلا اینترنتی دهد. قیمت گوشواره طلا به صورت کلی بر اساس وزن آن و عیار طلای آن تعیین می‌شود. اما مساله مهم دیگر که به ویژه بر قیمت گوشواره طلا زنانه تاثیر بیشتری می‌گذارد، هزینه اجرت ساخت آن است. به صورت کلی محصول تولید شده هرچه ریزه کاری و پیچیدگی های بیشتری داشته باشد، اجرت ساخت آن نیز بیشتر خواهد بود. مدل های گوشواره طلا مردانه با توجه به ساده‌تر بودن نسبت به مدل های گوشواره طلا دخترانه و زنانه اجرت ساخت بسیار کمتری دارند.

  • اغلب خانم‌ها دوست دارند گوشواره‌های طلا مختلف را امتحان کنند، زیرا آن‌ها می‌توانند به تنهایی استایل شما را تحت تأثیر قرار دهند.
  • بهتر است وقتی از گوشواره‌های سنگ دار و جواهر دار استفاده می‌کنید، موی شما زیاد بلند نباشد که گوشواره در گوش شما جلوه کند.
  • گوشواره طلا، یکی از زیورآلاتی است که تاثیر فوق‌العاده‌ای در زیباتر به نظر رسیدن استایل و حتی چهره شما دارد.
  • گوشواره نقره كد EN594 از برند اقليمه با عيار 925 با ابعاد 1.2 در 1.2 سانتیمتر و ضخامت0.1 سانتیمتر طراحی شده است.

هنگام خرید یک قطعه جواهر (به خصوصگوشواره) سلیقه و ذایقه ی شما نقش به سزایی در انتخاب و تصمیم گیری بر عهده دارد. سلیقه ی شما بر اساس تصورات و تصاویر دور کودکی شکل می گیرد و سپس در بزرگسالی تکوین پیدا می کند. حالا شما می توانید در میان گو شواره های ساخت گالری ساعتچی دست به گردشی طولانی بزنید که در میان نگین ها و اویزهای شان ردپای خاطرات زیبا را به یادگار نگه میدارند. این گوشواره ها می توانند سوادگی و کاربرد روزمره را با اسوتایب بی زمان و جلوه با شکوه کیسوی تلفیق کنند و ترکیبی منحصر به فرد را پدید اورند. ی زیور زمانی ارزشمند است که بتواند نماد عواطف و باورهای پوشنده اش باشد؛ ما این کار را برای گوشواره های خود به انجام رسانده ایم.

گوشواره طلا زنانه ستاره

گوشواره زنانه Archives | hsaatchi

این سبک مناسب تک نگین‌های جواهر و مروارید و کسانی که گردن کوتاهی دارند مناسب است. اگر از گوشواره‌های برلیان و جواهرات اصل و گرانقیمت استفاده می‌کنید سعی کنید از طلای سفید استفاده کنید. اگر صورت شما گرد است، گوشواره‌های بلند یا گوشواره‌های آویزی بهترین گزینه است.

گوشواره سارینا