کارگردان «گاندو» به سراغ ساخت «ناریا» می‌رود – اخبار سینمای ایران و جهان

این مجموعه علاوه بر تهران در شهرهایی نظیر کرمانشاه و خوی و همچنین کشورهایی مانند ترکیه، ارمنستان و یک کشور عربی که به زودی انتخاب خواهد شد، تصویربرداری می‌شود.

دیگر عوامل اصلی «ناریا» که تاکنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است، عبارت هستند از: مدیر تصویربرداری: علی رجایی‌مقدم، طراح صحنه و لباس: فرهاد عزیزی‌فرد، طراح گریم: محسن دارسنج، مدیر صدابرداری: مهرداد دادگری، مدیر برنامه‌ریزی: سعید غلامی، سرپرست گروه کارگردانی: هادی افشار، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، مدیر تولید: اسماعیل کردی، منشی صحنه: پوریا کاظمی‌فرد، عکاس: مهدی حیدری.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/146392/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%BA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AF

فیلمنامه «ناریا» به نویسندگی حمید رسول‌پور و سمیه تاجیک در ۵۰ قسمت به نگارش درآمده است. جواد افشار نیز بیش از یک سال روی این فیلمنامه بازنویسی و پرداخت نهایی را انجام داده است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده: هوژان، دختر نخبه ایرانی در اوج شکوفایی علمی‌اش به دنبال اختراع پدیده‌ای می‌رود که قرار است ایران را به جایگاه منحصر به فردی برساند. در این بین تبهکاران و گنگسترهای داخلی و خارجی دست به دست هم داده تا این نخبه علمی را نابود کنند. در این مسیر یکی از تبهکاران عاشق او گشته و چون همه راه‌های باطل را تجربه کرده و غرق در گناه است، شایستگی زیستن در کنار خوبان را نداشته و عشق …

سینماپرس: مجموعه تلویزیونی «ناریا» به کارگردانی جواد افشار در روزهای پایانی پیش‌تولید قرار دارد.

به گزارش سینماپرس، مجموعه تلویزیونی «ناریا» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی محمد مصری‌پور به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی در مرحله پایانی پیش تولید قرار دارد و گروه پس از انتخاب لوکیشن‌ها، بازیگران و عوامل پشت دوربین به زودی تصویربرداری را آغاز خواهند کرد.