ویدئو وال قیمت و خرید ویدیو وال ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | asilight

به این صورت که با جابجایی پیکسل تصاویر ثابت، اجازه جا ماندگی تصاویر را نمیدهد. مشخصهی دیگر این نوع ویدئو وال ها، شدت نور تصاویر است که بر اساس واحد cd/m2 (کندل بر متر مربع) یا همان واحد نیت اعلام میشود. © تمام حقوق این وب سایت برای شرکت تصمیم سبز هوشمند تولید کننده سیستم های هوشمند سازی با برند سی تاچ محفوظ است.

ویدئو وال قیمت و خرید ویدیو وال ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | asilight

کیفیت تصویر شکل گرفته به فاصله نقاط (لامپ‌ها) از یکدیگر بستگی دارد؛ به این صورت که هرچقدر لامپ‌ها به هم نزدیک‌تر باشند کیفیت تصویر افزایش پیدا می‌کند. دیگر فاکتورهای کیفیت تصویر در این نوع ویدئو وال اندازه نقاط و فاصله بیننده تا صفحه نمایش است؛ هرچقدر فاصله بیننده تا صفحه نمایش بیشتر شود کیفیت تصویر هم بالاتر می‌رود. اندازه نقاط هم با عددی بین 1 تا 15 سنجیده می‌شود که کیفیت LED هایی با عدد کوچک‌تر بالاتر خواهد بود و به همین نسبت قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کند. ویدئو وال‌های DLP به علت به‌کار گرفته شدن لامپ تصویر در آن‌ها قطر نسبتا زیادی دارند؛ از بزرگترین مزیت‌های این نوع، باریک بودن خطوط Bezel در آن‌ها است؛ خطوط Bezel خطوطی‌اند که قاب و صفحات نمایشگرها توسط آن‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. پس در مراکزی که ویدئو وال در دید عموم قرار می‌گیرد بهتر است تا برای بهتر شدن بازده ویدیو وال از این نوع استفاده شود. نقطه ضعف آنها را هم می‌توان هزینه‌های سنگین نگهداری‌اش دانست چرا که لامپ‌های تصویر به کار گرفته شده در ویدئو وال‌های DLP عمر کوتاهی دارند و در بازه‌های زمانی کوتاهی نیاز به تعویض پیدا می‌کنند.

معرفی ویدیو وال

ویدئو وال به دلیل برخورداری از قابلیت شخصی سازی در طرح و ابعاد صفحه به همراه قابلیت کارکرد بدون وقفه 24 ساعته در 7 روز هفته می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای استفاده در فرودگاه ها، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها و … معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLO3.9در مورد معرفی ویدئووال پلانار Leyard CarbonLight CLM CLO3.9 باید گفت که این دسته از ویدئو وال به طور خاص برای استفاده در جاهایی که مدت کوتاه نیاز به روشن شدن دارد مناسب می ویدئو وال باشد. مانند برنامه هایی که روی صحنه اجرا می شوند و یا مکان هایی که نیاز به ان..

  • به گونه‌ای که صرفاً در اختیار سازمان‌های محدود و خاص قرار داشت که اصلاً کاربرد تجاری و اقتصادی حتی برای آن تصور هم نشده بود.
  • VIDEO WALL از طریق پنل مدیریت به کاربر امکان دسترسی به تصاویر در حال پخش را می دهد.
  • بیشترین کاربرد این سیستم در اماکن بیرونی میباشد چون تغییرات دمایی و برف و باران آسیبی به این سیستم نمیرساند.
  • آنچه که واضح است نیاز روزافزون شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به انجام تبلیغات است.

امروزه استفاده از ویدئو وال‌ها در بسیاری از نقاط شهری، مراکز خرید و سازمان‌ها مرسوم شده است. در محیط‌های عمومی معمولا از ویدئو وال ها به منظور نمایش ویدئوهای تبلیغاتی در اندازه های بزرگ استفاده می‌شود. در سازمان‌ها از ویدئووال ها جهت نظارت تصویری بر تعداد زیادی از دوربین‌ها در کنار هم استفاده می‌شود.

ویدئو وال جی پلاس GPLUS GVL-49JL35

همچنین برخی کنترلرها امکان تنظیم و ذخیره تنظیمات مربوط به نمایش را به صورت آفلاین و قبل از نمایش محتوا دارند. کنترلر به تمام نمایشگرهای تکی در سیستم Video Wall این امکان را میدهد تا با هم به عنوان یک پرده نمایش تکی عمل کنند. بدین معنی که تصویر به صورت کلی و کشیده بین تمام نمایشگرهای کنار هم به نحوی تقسیم میشود که همه با هم یک تصویر بزرگ را نمایش میدهند.

برچسب‌های مرتبط قیمت  ویدئو وال ۵۵ جی پلاس (GPlus) مدل GVL-55KH35