نسخه عراقی «محفل» برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، سید حسنین الحلو، مشتاق العلی، رافع العامری و محمدامیر التمیمی در محفل قرآنی «عرش التلاوه» حضور دارند و به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید می‌پردازند.

سینماپرس: محفل قرآنی «عرش التلاوه» روز جمعه هشتم اردیبهشت‌ماه، با حضور میزبانان برنامه تلویزیونی «محفل» و قاریان شناخته شده کشور عراق در حرم حضرت عباس(ع) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان، احمد ابوالقاسمی، حامد شاکرنژاد، رضوان درویش از کشور سوریه و حسنین حلو از کشور عراق، کارشناسان و میزبانان ایرانی و بین‌المللی برنامه تلویزیونی «محفل» بودند که با میزبانی از قاریان، حافظان و استعدادهای برتر قرآنی ایران و جهان، در ایام ماه مبارک رمضان با اجرای رسالت بوذری از قاب شبکه سه سیما پخش می‌شد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144780/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%81%D9%84-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

نسخه عراقی «محفل» برگزار می‌شود

محفل قرآنی «عرش التلاوه» توسط مرکز «المشاریع القرآنیة» وابسته به حرم حضرت عباس(ع)، فردا جمعه هشتم اردیبهشت‌ماه با حضور میزبانان برنامه تلویزیونی محفل و قاریان شناخته شده کشور عراق در صحن مطهر حرم حضرت عباس علیه السلام برگزار می‌شود.

این محفل قرآنی که روز جمعه هشتم اردیبهشت‌ماه در صحن مطهر حرم حضرت عباس(ع) برگزار می‌شود، ساعت ۲۱ به وقت کربلا و ۲۱:۳۰ به وقت تهران به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.