نتایج غیر رسمی انتخابات خانه سینما مشخص شد/ ورود مجدد عسگرپور به هیات مدیره! – اخبار سینمای ایران و جهان

حبیب اسماعیلی (انجمن صنفی موسسات پخش فیلم) ۱۳ رای

علی دهکردی (انجمن صنفی بازیگران سینما) ۱۴ رای

علیرضا حسینی (انجمن صنفی تهیه کنندگان مستند سینما) ۱۲ رای

رسول صدرعاملی (انجمن صنفی کارگردانان سینما) ۱۷ رای

مسعود امینی تیرانی (انجمن صنفی فیلم کوتاه) ۱۶ رای

علی لقمانی (انجمن صنفی فیلمبرداران سینما) ۲۰ رای

جابر قاسمعلی (انجمن صنفی فیلمنامه نویسان سینما) ۱۱ رای

درنهایت نتیجه آرای انتخابات اینگونه رقم خورد:

سینماپرس: انتخابات خانه سینما عصر چهارشنبه ۹ شهریور برگزار شد و علی لقمانی، رسول صدرعاملی، محمدمهدی عسگرپور، مسعود امیری تیرانی، علی دهکردی، حبیب اسماعیلی و علیرضا حسینی اعضای اصلی هیات مدیره جدید شدند و جابر قاسمعلی و امیرحسین اثباتی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

حسین حیدری (انجمن صنفی مدرسان سینما) ۳ رای

محمدمهدی عسگرپور(اتحادیه تهیه کنندگان) ۱۶ رای

به گزارش سینماپرس، انتخابات خانه سینما عصر چهارشنبه ۹ شهریور برگزار شد و تا ساعت ۱۰ شب نیز ادامه یافت. اما این زمان طولانی که صرف رای گیری شد نیز خودش از حاشیه های این مجمع و رای گیری بود. همچنین درنهایت با همه حرف و حدیث هایی که برای حضور نیافتن اتحادیه تهیه کنندگان به دلیل نداشتن شناسه که شرط حضور در انتخابات بوده است، باز هم نماینده ای از سوی آنها در انتخابات حضور یافت و آنها با محمدمهدی عسگرپور وارد انتخابات شدند. این اتفاقی در حالی افتاد که آخرین مهلت معرفی نماینده صنوف تا ساعت ۲۴ جمعه ۴ شهریور بود.

مسعود اطیابی (انجمن صنفی مدیران تولید سینما) ۳ رای

امیرحسین اثباتی (انجمن صنفی طراحان فیلم سینما) ۸ رای

مجید امانی زاده (انجمن صنفی مدیران تدارکات سینما) ۵ رای

رضا درستکار (انجمن صنفی نویسندگان و منتقدان سینما) ۶ رای

بر این اساس علی لقمانی، رسول صدرعاملی، محمدمهدی عسگرپور، مسعود امیری تیرانی، علی دهکردی، حبیب اسماعیلی و علیرضا حسینی اعضای اصلی هیات مدیره جدید شدند و جابر قاسمعلی و امیرحسین اثباتی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

همچنین نتایج انتخابات شورای صیانت: فاطمه زیوری از سوی انجمن صنفی برنامه ریزان و دستیاران کارگردان با ۱۶ رای، روح انگیز شمس از سوی انجمن صنفی منشیان صحنه سینما با ۱۷ رای و عبدالله اسکندری از سوی انجمن صنفی چهره پردازان با ۱۲ رای برای عضویت در شورای صیانت خانه سینما انتخاب شدند.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/140973/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%B4%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D8%B9%D8%B3%DA%AF%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B1

معین صمدی (انجمن صنفی انیمیشن) ۳ رای