«مسعود دیانی» درگذشت – اخبار سینمای ایران و جهان

به گزارش سینماپرس، حجت‌الاسلام مسعود دیانی شاعر، منتقد، پژوهشگر حوزه دین و اندیشه، مجری- کارشناس برنامه «سوره» شبکه چهار سیما پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان، امروز-پنجشنبه (۱۸ اسفند) در ۴۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.

زنده یاد دیانی روزنوشت‌های خود از ابتلا به بیماری سرطان و چگونگی درمان این بیماری را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی می‌نوشت که آخرین نوشته او مربوط به دو هفته گذشته است که پس از آن قدرت نوشتن را از دست داد و دیگر نتوانست بنویسد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144258/%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA

زنده‌یاد دیانی متولد ۱۳۶۰ دانش‌آموخته حوزه علمیه قم و دانشجوی دکتری دین پژوهی بود، سردبیری برنامه‌ ادبی «شب روایت» و «شب‌های هنر»، «سوره» شبکه چهار سیما، سردبیری مجله‌ ادبی «الف‌یا» و عضویت در تحریریه‌ ویکی‌شیعه، معاون شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران از سوابق وی بود.

سینماپرس: حجت‌الاسلام مسعود دیانی، دین‌پژوه و کارشناس برنامه «سوره» شبکه چهار سیما به دلیل ابتلا به سرطان دار فانی را وداع گفت.

همچنین حسین شاه‌مرادی مدیر شبکه چهار سیما، مهرماه امسال در حکمی مسعود دیانی را به‌ عنوان قائم‌مقام این شبکه منصوب کرده بود.