مدل آرایش چشم دخترانه و عروس؛ جدیدترین مدل های آرایش چشم | takdoo-تکدو

برای آرایش چشم ریز ، ابتدا کل پلک بالا را با استفاده از سایه ای روشن پوشش دهید. سایه های نقره ای و عاجی ، رنگ های مناسبی برای چشم های ریز هستند. در قدم بعد با مداد چشم و یا آکوا، خط چشم پهنی را از قسمت بیرونی تا میانه داخلی چشم بکشید و با برس مویی آن را پخش کنید.

خرید انواع آرایش چشم و ابرو

مدل آرایش چشم دخترانه و عروس؛ جدیدترین مدل های آرایش چشم | takdoo-تکدو

البته که دوران آرایش های غلیظ و تند دیگر خیلی وقت است به پایان رسیده است، رنگ ها و مدل ها هر ساله تغییر می یابند و طرح و ایده های جدید و شیکی ترند می گردند. اما برخی از اصول همچون مراقبت از پوست و زیبایی به همراه جذابیت از اصل های همیشگی و ماندگار هستند. و اما چند سالی است که اساس میکاپ ها را طبیعی بودن تشکیل می دهد. چشم ها یکی از بخش های مهم صورت هستند که برای داشتن یک آرایش شیک و زیبا نیاز است که به میکاپ چشم و ابرو توجه ویژه ای گردد.

  • پرایمر یا زیرساز سایه، محصولی برای ماندگار‌کردن سایه است.
  • لوازم آرایش چشم دودو گرل مثل پالت‌های سایه در تناژهای متنوع و کاربردی وجود دارند و برای میکاپ‌های مختلف مناسب هستند.
  • این محصول در مدل‌های مات و شاین وجود داشته و برای میکاپ‌های روزانه و آرایش‌های حرفه‌ای برای مهمانی استفاده می‌شود.
  • در مرحله آخر با استفاده از سایه دودی پررنگ و مشکی و فید کردن این دو رنگ،آرایش شما دیگر تمام است.

اگر نظری در این زمینه دارید در بخش کامنت ها با ما مطرح کنید. هنگامی که از سایه دودی استفاده می کنید، حتما ازیک کانسیلربرای خطوط زیرچشم استفاده کنید تا ازداشتن چشم های راکون مانند جلوگیری کنید. یکی دیگر از مهمترین قدم­های برجسته کردن چشم­ها فرمژه است. مژه­هایی رو به پایین و صافه چشمانتان را بسته و کوچک نشان می­دهد. پس از آن از ریمل استفاده کنید تا فرم مژه­ها ثابت و رو به بالا باقی بماند.

مدل آرایش چشم تیلور سوئیفت

ریمل کمک می­کند تا چشمان شما برجسته شود، که هدف شماره یک برای چشم­های کوچک است. اما قبل از اینکه شروع به زدن ریمل کنید، ما یک تغییر کوچک در تکنیک را توصیه می­کنیم. فراموش نکنید خط چشم را به صورتی بزنید که کل فاصله پلک تا پف پشت چشم را پر نکند و از خط چشم نازک­تری استفاده کنید. برای اتمام کار آرایش چشم در خانه استفاده از ریمل را فراموش نکنید. در نهایت چنانچه به دنبال آرایشی حرفه ای هستید، استفاده از مژه های مصنوعی متناسب با حالت چشمهایتان را به شما پیشنهاد میکنیم. چشم‌های خود را به حالت نیمه باز نگه دارید و سایه تیره را روی چین چشم‌ها بزنید و به سمت خارج چشم بکشید.

در این فرم چشم بهتر است قسمت پایینی و خارجی چشم را سایه تیره بزنید و روی پلک از رنگ هایی با تناژ متوسط استفاده کنید. بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند. استفاده از فرمژه پس از استفاده ز ریمل می تواند باعث کنده شدن و شکستن مژه های شما شود، زیرا پس از ریمل زدن مژه های شما به سرعت یک حالت خشک پیدا می کنند. بهترین زمان برای استفاده از فرمژه زمانی است که به تازگی دوش گرفته اید، زیرا در این زمان مژه های شما گرم و مرطوب بوده و انعطاف پذیر تر هستند.

میکروشیدینگ ابرو چیست؟ عوارض، فواید، روش انجام شیدینگ ابرو