فصل دوم «حکایت‌های کمال» ساخته نمی‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

به گزارش سینماپرس، محسن شایانفر تهیه‌کننده سریال «حکایت‌های کمال» که این روزها در رفت و آمد به بیمارستان برای پیگیری وضعیت درمانی خود است به مهر گفت: چندی پیش قلبم را عمل کردم و هفته پیش از بیمارستان مرخص شدم اما حالا برای وضعیت ریه‌ام باید به بیمارستان بروم.

وی ادامه داد: البته درنهایت با نظارت ما برآورد مالی عوامل انجام شد. با این حال شرایط سختی بود. با روی خوش برخورد نشد و من هم دلسرد شدم.

سینماپرس: تهیه‌کننده مجموعه «حکایت‌های کمال» بیان کرد که با توجه به تغییر سن بازیگران نوجوان این سریال دیگر امکان ساخت فصل دوم فراهم نیست.

وی ادامه داد: درمان قلب و ریه با هم است و باید ادامه بدهم و برای درمان ریه هم به بیمارستان مراجعه کنم. در کنارش دیابت هم دارم و امیدوارم زودتر با دعای مردم به بهبودی برسم.

تهیه کننده «حکایت‌های کمال» در پایان با منتفی دانستن ساخت این مجموعه که سال ۹۸ روی آنتن رفت، بیان کرد: چند سال از پخش سریال گذشته است و آن بچه‌ها و نوجوانانی که در سریال به ایفای نقش پرداختند سن‌شان تغییر کرده است و بزرگ‌تر شده‌اند و قاعدتاً نمی‌توان دیگر سریال را برای نوجوانان ساخت. از طرفی من هم فعلاً بنا دارم سراغ یک سینمایی بروم و آن را به تولید برسانم.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/141642/%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%AD%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

شایانفر در ادامه درباره ساخت فصل دوم سریال «حکایت‌های کمال» که چند باری وعده آن مطرح شده بود بیان کرد: مناسبات سیمافیلم به گونه‌ای بود که در زمان ساخت فصل اول هم با مشکلات مالی مواجه شدیم و سختی‌هایی را در برآورد مالی پروژه و عوامل به‌وجود آورد.