«فرزاد حسنی» مجری تحویل سال «رادیو جوان» شد – اخبار سینمای ایران و جهان

رادیو نمایش در «بهترین حال»

«بهترین حال» در قالب رادیو تئاتر اجرا می‌شود، به این معنا که یک رادیو تئاتر نمایشی به مدت یک ساعت در لحظه سال تحویل پخش می‌شود و داستان آن در دل سفره هفت سین و لحظه تحویل سال اتفاق می‌افتد. علاوه بر آن این برنامه به صورت تصویری ضبط و از ایران صدا نیز پخش می‌شود. داریوش شهبازی کارگردان رادیویی و سروش طباطبایی کارگردان تصویری این برنامه هستند.

ویژه برنامه تحویل سال نو «دو بهار» از ساعت ۲۱، ۲۹ اسفند، آغاز و پخش آن تا ساعت ۲ بامداد اول فروردین ادامه خواهد داشت. گزارش لحظه تحویل سال در کنار خانواده معظم شهدای امنیت، انعکاس حال و هوای مردم و بازار تهران در شب عید و در ساعت‌های پایانی سال، ارتباط زنده از آستان مقدس امامزادگان، معرفی روستاهای هدف گردشگری در تهران و گفت و گوهای جذاب و شنیدنی با چهره‌های شاخص فرهنگ و هنر، اجتماعی و ورزشی از جمله بخش‌های ویژه برنامه تحویل سال نو در رادیو تهران است.

ویژه برنامه سال تحویل به نام «شب، نو، روز» دوشنبه(۲۹ اسفند) با اجرای مهبد قناعت پیشه، محمدرضا قلمبر، آسیه گرجی و حضور افتخاری عباس محبی از ساعت ۲۲ راهی آنتن می‌شود. این برنامه با میزبانی هنرمندان و تهیه و تدارک بخش‌های ویژه مبتنی بر آداب و رسوم و فرهنگ نوروزی پیش از تحویل سال تا ساعت ۱:۳۰ بامداد شنوندگان را همراهی می‌کند.

رادیو تهران لحظه تحویل سال در کنار خانواده معظم شهدای امنیت

رادیو جوان لحظه سال تحویل با اجرای فرزاد حسنی

ویژه برنامه چهار ساعته زنده به نام «هفت سین» طراحی شده است که طیف وسیعی از موضوعات فرهنگی و هنری را دربرمی‌گیرد. فلسفه نوروز، دیپلماسی فرهنگی نوروز، نوروز در اقوام و مناطق مختلف کشور و … از مهمترین موضوع‌های این برنامه است که سعی می‌شود حال و هوای نوروزی مناطق مختلف کشور منعکس شود.

سینماپرس: شبکه‌های رادیویی با تدارک ویژه‌برنامه‌های متنوع در لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ میزبان مخاطبان هستند که «صدسال به از این سال‌ها» رادیو جوان با اجرای فرزاد حسنی از جمله این برنامه‌هاست.

«رادیو معارف و یا مقلب القلوب» در لحظه سال تحویل

۴۰۲-۱۰۲ از رادیو سلامت

رادیو ایران و «سین مثل سرزمین»

رادیو پیام و آوا

این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی سیروس رجبی و فریبرز گلبن در شب سال تحویل به مدت چهار ساعت روی آنتن خواهد رفت.

ویژه برنامه ۳۹۰ دقیقه‌ای با نام «سین مثل سرزمین» ویژه تحویل سال، از ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه (۲۹ اسفند) تا ۳ بامداد اول فروردین پخش می‌شود.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144259/%D9%81%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

برنامه رادیویی «صدسال به از این سال‌ها» ویژه تحویل سال برنامه‌ای با اجرای فرزاد حسنی و دعوت از میهمانان ویژه است که رویکردی امیدبخش و پرانرژی دارد. در این برنامه استندآپ کمدی‌های کوتاه و جذاب رادیویی در جهت ایجاد روحیه، شور و نشاط پخش خواهد شد و مستندهای کوتاهی از مشاغلی که لحظه تحویل سال مشغول خدمتگزاری مردم هستند در قالب گزارش تقدیم مردم می‌شود.

برنامه «یا مقلب القلوب» از ساعت ۲۴ در لحظه سال تحویل به روی آنتن رادیو معارف می‌رود، توصیه و تاکید قرآن کریم و ادعیه معصومین بر تغییر و تحول از خود و راهکارهای روانشناسی و دینی برای تغییر و تحول در خود را بازگو می‌کند.

هفت سین رادیو فرهنگ

ویژه برنامه تحویل سال رادیو پیام و رادیو آوا از ساعت ۲۲ تا ۰۲ بامداد به صورت زنده به روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماپرس، شبکه‌های رادیویی با تدارک ویژه برنامه‌های متنوع از جمله رادیو فرهنگ با سفره «هفت سین»، شبکه رادیویی تهران با برنامه «دو بهار»، رادیو نمایش با «بهترین حال» و رادیو صبا با «شب، نو، روز» در لحظه تحویل سال به استقبال عید نوروز ۱۴۰۲ می‌روند.

ویژه برنامه تحویل سال «صد و دو چهارصد و دو» با محوریت سلامت جان و تن و سیر و معنای زندگی از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد شنیده می شود.

برنامه تحویل سال رادیو صبا با حضور عباس محبی