صرافی Coinex چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

شاید اینکه صرافی کوینکس چیست برای شما نیز سوال باشد. در این صورت ریسک به خطر افتادن سرمایه کاهش می یابد و خبری از لیکویید شدن و ریسک از دست دادن سرمایه ها نیز نیست. سعی کنید آن را در تلفن همراه یادداشت نکنید زیرا امکان از بین رفتن آن وجود دارد. از سوی دیگر، خریداران به دنبال فرصت های قابل قبول خرید/فروش و سپس پذیرش آن هستند. از طریق OVRLand، هر کسی می تواند هر تجربه قابل تصوری را در محیط خود طراحی کند.

همچنین معامله گران به عنوان Maker در لیست قرار می گیرند. حال صرافی برای 8 واحد باقیمانده، 4 گزینه در بخش مکانیزم در اختیار شما قرار می دهد. هیچوقت رمز عبور را در اختیار دیگران نگذارید. اگر رمز عبورتان را هر چند ماه یکبار عوض کنید، امنیت حساب شما افزایش می یابد. در صرافی کوینکس، اگر زبان سایت انگلیسی باشد برای دیدن کارمزد انتقال در این صرافی، ابتدا به حساب کاربری خود در کوینکس رفته و بعد با اسکرول به انتهای صفحه در پایین بروید و روی Fees Standard کلیک نمایید.

صرافی کوینکس با کسب امتیاز ۴.۸ رتبه ۴۸ را در لیست برترین صرافیهای جهان از آن خود کرده است. بالای صفحه ای که باز شده، در قسمت راست تصویر کلمه (Sign up)، یعنی گزینه ثبت نام را خواهید دید که باید روی آن کلیک کنید. مانا MANA واحد پولی است که در دسنترالند Decentraland استفاده می شود. از توکن NTVRK می توان برای تولید توکنهای غیرقابل تعویض (NFT) استفاده شود، که راه دیگری برای کسب درآمد است. دسنترالند Decentraland از LAND، قطعات دیجیتال غیرقابل تعویض فضای مجازی (یا زمین) تشکیل شده است که بازی را تشکیل می دهند. علاوه بر این، سازندگان می توانند تجربیات واقعیت مجازی خود را از طریق بازار OVR به فروش برسانند. دارایی های OVRLland را می توان با تجربیات OVRE موجود در بازار OVR تنظیم و تقویت کرد.

نکته قابل تامل اینجاست که کاربران آیفون هنوز درباره این مشکلی صحبتی نکرده اند و ظاهراً اپلیکیشن کوینکس هنوز در اپ استور (Appstore) سیستم عامل iOS در دسترس است. کوینکس یک صرافی ارز دیجیتال کریپتوکارنسی است که از کوین های BTC, LTC, ETH, صرافی کوینکس XRP و … وایلدر ورد Wilder World اولین پروژه ای نیست که تلاش می کند میامی را در مقیاس دیجیتال بازسازی کند، زیرا مجموعه Grand Theft Auto سال ها قبل با انتشار پرفروش GTA: Vice City به نوبه خود رسید. به عنوان بخشی از تحقق این چشم انداز، ویامی Wiami اولین شهری است که تیم Wilder World برای کاربرانش ساخته است تا بتوانند در آن کاوش کنند. پلتفرم OVR دنیای فیزیکی و مجازی را از طریق “واقعیت افزوده” ادغام می کند و بعد جدیدی را ایجاد می کند که در آن همه چیز ممکن است. با این حال، این بار اجرای مجازی میامی، ویامی، یک ماجرای بسیار متفاوت بدون خشونت اما با خطرات واقعی خواهد بود.

امکان پخش محتوای ویدئویی در سالن همایش بلاکتوپیا و همچنین ارائه تبلیغات در این طبقه وجود دارد. امکان تهیه ی توکن مانا MANA از طریق صرافی های کوینکس و کوکوین وجود دارد. 5. سپس در بخش confirm password یک بار دیگر رمز عبور خود را برای تایید وارد نمایید تا چنانچه اشتباهی پسورد خود را وارد کرده باشید، امکان اصلاح آن برای شما فراهم باشد. این بدان معنا است که حتی معاملهگران مبتدی هم میتوانند به راحتی با آن کار کنند. این لایه از 1.6 تریلیون شش ضلعی منحصر به فرد به نام OVRLands تشکیل شده است. تقریبا تمام ارزهای معتبر و مهم را میتوانید در این صرافی خریداری کنید. تریدرها با استفاده از چارت های پیشرفته موجود در این صرافی می توانند حرکت های احتمالی بازار را تجزیه و تحلیل کنند، آنها همچنین می توانند با یک کلیک ساده جفت ارزهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهند.

هیچوقت رمز عبور را در اختیار دیگران نگذارید.