«شبان شهیدی مؤدب» درگذشت – اخبار سینمای ایران و جهان

در متن پیام جبلی آمده است:

شبان شهیدی مؤدب سه شنبه این هفته در سن ۷۰ سالگی در پاریس درگذشت. او که از همراهان امام در نوفل لوشاتو بود، از چهره‌های فعال رسانه ای به شمار می‌رفت و مدتی معاونت برون مرزی صداوسیما را برعهده داشت.

سینماپرس: شبان شهیدی مؤدب، از مدیران رسانه‌ای و سیاسی، هفته گذشته در سن ۷۰ سالگی در پاریس درگذشت.

سردبیر کیهان انگلیسی، استاد دانشگاه شهید بهشتی، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در اندونزی از جمله مناسب دیگر او بود.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/142970/%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%A4%D8%AF%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA

به گزارش سینماپرس، شبان شهیدی مؤدب که از همراهان امام در نوفل لوشاتو بود از چهره‌های فعال رسانه ای به شمار می‌رفت و مدتی مدیریت معاونت برون مرزی صداوسیما را برعهده داشت.

«انالله و اناالیه راجعون

درگذشت دکتر شبان شهیدی مودب، معاون اسبق برون مرزی رسانه ملی را تسلیت می‌گویم. دکتر شهیدی مودب از چهره‌های شاخص علمی و فرهنگی کشور بود که از دوران انقلاب اسلامی در نوفل لوشاتو همپای پیر جماران شد و همواره دلسوز انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی‌بود. او در زمان فعالیت در معاونت برون مرزی صداوسیما و سایر عرصه‌های فرهنگی و رسانه ای در نشریات کیهان و اطلاعات، فردی کوشا بود که نامی نیک از خود برجای گذاشت. اینجانب درگذشت این چهره ارزشمند را به خانواده، دوستان و اهل فرهنگ تسلیت گفته و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان، علو درجات را خواهانم.»

پیمان جبلی، رییس صداوسیما در پیامی درگذشت شبان شهیدی مودب، معاون اسبق این رسانه را تسلیت گفته است.