«سید نظام‌الدین موسوی» رئیس‌ ستاد مرکزی دهه‌ ‌فجر انقلاب‌ اسلامی شد – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حکمی سید نظام‌الدین موسوی را به عنوان رئیس‌ ستاد مرکزی دهه‌ ‌فجر انقلاب‌ اسلامی منصوب کرد.

وی افزود: امروز با گذشت ۴۴ سال از طلوع آفتاب درخشان انقلاب اسلامی، ملت ایران با جهاد و مقاومت، در سایه‌ ایمان و اتکال به خدا، اعتقاد به نصرت الهی و با هدایت حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) هندسه جهانی قدرت را تغییر داده و این شجره‌ طیبه‌ تنومند، تناور، بارور و بالنده شده و جهان شاهد استحکام، قوت و قدرت همه جانبه این بنای با صلابت است.

به گزارش سینماپرس، در حکم حجت الاسلام محمدحسین موسی پور آمده است: در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ رخدادی عظیم و حقیقتی سترگ به نام انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و وحدت و یکپارچگی امتی مقاوم و ایثارگر به وقوع پیوست و بارقه هایی از معنویت و عدالت را در دنیای منجمد و غرق در سیاهی و تباهی متبلور ساخت و تلاشی مقدس برای حرکت به سمت اهداف و ارزش‌های الهی آغاز شد. از همان اوان پیروزی انقلاب، جنود ابلیس و نظام سلطه حاکم بر جهان، با همه توان و با ترفندها و توطئه های گوناگون به مصاف این نهال نورسته برخاسته و در طول این سال ها از هیچ دشمنی در حق ملت ایران و انقلاب اسلامی فروگذار نکرده است.

موسی پور اضافه کرد: در شرایط حساس امروز و در جنگ پیچیده و چند لایه‌ ترکیبی و تجمیعی دشمن، پاسداشت پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارکه فجر که مظهر رهایی ملت ایران و فرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی، روایت گری و تبیین دستاوردهای عظیم مادی و معنوی انقلاب، بیان فلسفه‌ و دلیل مردم سالاری دینی، بازگویی ابعاد متنوع انقلاب و بازنمایی تاثیرات آن در سطح ملی و فراملی است؛ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و خنثی کننده نقشه شوم دشمنان برای تخریب چهره واقعی این انقلاب شکوهمند است. اینک در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با استعانت از ذات اقدس الهی جنابعالی را که بحمدالله دارای تجربیاتی ارزشمند و سوابقی ارزنده هستید، به عنوان رئیس‌ستاد مرکزی دهه‌ ‌فجر انقلاب‌اسلامی منصوب می‌نمایم.

نماینده ولی فقیه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: انتظار می رود با اغتنام این فرصت مهم و با بهره‌گیری از تجارب سنوات پیشین و شناسایی و به کارگیری تمامی ظرفیت‌های نهادهای مردمی، مساجد و دستگاه های اجرایی و دعوت و مشارکت نخبگان، هنرمندان و تمامی نیروهای موثر انقلابی به ویژه جوانان مومن و علاقه‌مند، و با توجه به رویکرد جدید شورا زمینه‌ساز ظهور و بروز ابتکار، خلاقیت و نوآوری در این عرصه و نیز شاهد طراوات، تازگی واثربخشی بیشتر و همگرایی گسترده‌تر تمامی آحاد مختلف مردم در بزرگداشت این مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت و نهضت تاریخ ساز و برهم زننده معادلات نظام بین الملل باشیم.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/142339/%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%87-%D9%81%D8%AC%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C