سه فیلم قدیمی به «اکران آنلاین» می‌آیند! – اخبار سینمای ایران و جهان

مهدی فخیم‌زاده، ناصر آقایی و رویا نونهالی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

درام «تجارت» ساخته مسعود کیمیایی و به تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۷۳ داستان پدر و پسری است که بعد از سال‌ها دوری همدیگر را ملاقات می‌کنند. پدر که در زندگی خانوادگی‌اش شکست خورده است، از دیدن اوضاع خوب فرزندش خوشحال می‌شود اما خیلی زود مشکلات عجیب و غریب زندگی او آشکار می‌شود.

این آثار در پلتفرم فیلم‌نت قابل مشاهده هستند.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/143186/%D8%B3%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%82%D8%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF

به گزارش سینماپرس، سه فیلم ایرانی «تجارت» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «پارتی» به کارگردانی سامان مقدم و «همنفس» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده به صورت اینترنتی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

«پارتی» فیلمی به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی مرتضی شایسته است. در چکیده داستان این فیلم آمده است: امین حقی، مدیرمسئول نشریه‌ای است که مطالب آن به مذاق خیلی‌ها خوش نمی‌آید. او از جلوی دفتر روزنامه سوار ماشین ناشناسی می‌شود، بعد از شکنجه در یکی از جاده‌های اطراف شهر رها می‌شود و این اتفاق سرآغازی است برای درگیری‌های سیاسی که زندگی او را تغییر می‌دهد.

«همنفس» فیلمی به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده و تهیه کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۸۲ است. این فیلم داستان مردی به نام بهروز است که تازه از بیمارستان روانی مرخص شده، او با شیرین که از همسرش جدا شده است، ازدواج می‌کند و زندگی عادی خود را آغاز می‌کند، اما برادر بهروز عکس او را به عنوان گمشده در روزنامه چاپ می‌کند و سابقه بیماری روانی او را برای اطرافیان فاش می‌کند.

سینماپرس: سه فیلم ایرانی «تجارت» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «پارتی» به کارگردانی سامان مقدم و «همنفس» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده اکران آنلاین شد.

در این فیلم کریستینا سیمون، فرامرز قریبیان و پولاد کیمیایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مهدی خیامی، علی مصفا و هدیه تهرانی جمعی از بازیگران این فیلم هستند.