«خوش‌نمک» به تلویزیون می‌آید – اخبار سینمای ایران و جهان

دیگر برنامه جدید استعدادیابی طنز شبکه نسیم به نام بگو بخند نیز در دهه کرامت پخش آن آغاز می شود و زمان آن نیز اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/145068/%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D9%86%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D8%AF

پیش تولید این مسابقه از دی ماه سال گذشته آغاز شده و پخش آن از سه شنبه این هفته آغاز می شود.

در پایان هر قسمت یک نفر که بیش از همه موفق به خنداندن تماشاچیان حاضر در سالن شده و آرای بیشتری از حاضران کسب کرده باشد، به مرحله بعدی راه پیدا می کند. همچنین کسی که کمتر از همه لبخند به لب تماشاچیان آورده باشد، به عنوان «خوش‌نمک» آن قسمت انتخاب می‌شود.

به گزارش سینماپرس، خوش نمک یک مسابقه کمدی هیجان‌انگیز به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد و مسعود رجبیان است که از سه‌شنبه (۲۶ اردیبهشت) روزهای سه‌شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. این مسابقه در دو فصل ۷۰ قسمتی در حال تولید است و در هر قسمت از این مسابقه پنج شرکت‌کننده که از شهرها و روستاهای دور و نزدیک کشورمان گرد هم آمده‌اند، برای اثبات بامزگی خودشان با هم رقابت می‌کنند.

فرد خوش‌نمک تندیس یادگاری برنامه را دریافت می‌کند و طی یک خداحافظی باشکوه از دور رقابت خارج می‌شود. هدف اصلی خوش‌نمک خلق لحظاتی خوش برای مردم شریف ایران و جا انداختن فرهنگ شوخ‌طبعی و پذیرش شوخی‌ست.

سینماپرس: پخش برنامه‌های جدید در شبکه نسیم آغاز شد و یکی از این برنامه‌ها مسابقه کمدی خوش‌نمک است که از این هفته به روی آنتن می‌رود.