«جدال در باتلاق» روی آنتن شبکه دو – اخبار سینمای ایران و جهان

در پی سیلابی که رخ داد، مسیر انتقال آب از سد امیرکبیر به تأسیسات آبرسانی تهران در بستر رودخانه کرج مسدود شد و این اتفاق سبب بروز برخی مشکلات فنی از جمله افت ایجاد شده در مخازن به دلیل مصرف بالای مردم و همچنین کاهش ورودی‌ها در انتقال آب از سد کرج به تصفیه‌خانه‌های شهر تهران و افت و قطعی آب در غرب تهران شد.

پس از بارش شدید باران در شامگاه پنجشنبه ۱۸ خردادماه، سیل در جاده چالوس و مناطق شمالی استان تهران رخ داد و تأمین آب برخی از مناطق تهران با مشکل مواجه شد، موضوعی که هر چند مشکلاتی را برای مشترکان ایجاد کرد اما اگر مدیریت صحیح صورت نمی‌گرفت جمعیت بیشتری با مشکل مواجه می‌شدند.

سینماپرس: مستند «جدال در باتلاق» با محوریت اطلاع رسانی صحیح در بروز حادثه سد امیرکبیر، چهارم تیرماه روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماپرس، مستند «جدال در باتلاق» مستندی پیرامون واقعه سد امیرکبیر و اتفاقاتی است که در پی آن، شبکه توزیع آب رسانی شهر تهران و البرز با مشکلاتی مواجه شد که برای رفع آن، تیم‌های عملیاتی و وزارت خانه‌های مربوط دست به کار شدند تا شرایط را از حالت بحرانی، خارج کنند.

مستند «جدال در باتلاق» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی اکبر کاظمی و نویسندگی احسان راطبی روایتی از اقدامات مسئولان و نیروهای عملیاتی درخصوص برطرف کردن این معضل به بهترین شکل ممکن است که یکشنبه چهارم تیرماه ساعت ۲۰ از شبکه دو پخش خواهد شد و بازپخش آن، روز بعد ساعت ۱۲:۲۰ است.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/145746/%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%82-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%88