جبلی: تشویق به تقویت و تحکیم بنیان خانواده، همزیستی اهالی روستاها، فرزندآوری و جوانی جمعیت از جمله مسائلی بود که در «نون.خ» به آن توجه شد! – اخبار سینمای ایران و جهان

در پایان این آئین از بازیگران و عوامل پشت صحنه نون خ تقدیر به عمل آمد.

سینماپرس: سعید آقاخانی با ارسال پیامی به مراسم تجلیل از عوامل «نون. خ» مطرح کرد که امیدوار است شرایطی فراهم شود که با اثری بهتر از «نون. خ ۴»به قاب سیما بیاید.

پیمان جبلی در این آئین، ضمن تشکر از زحمات گروه گفت: در دوره جدید و تحولی صداوسیما تاکید ما بر نشان دادن سنت‌های شیرین اقوام ایرانی است و «نون. خ» در این امر موفق بود. این سریال در راستای سند تحول سازمان در توجه به اقوام و ظرفیت‌های کشور همچنین توجه به جوانان ساخته و پرداخته شد.

در این مراسم محسن برمهانی معاون سیما، سلیم غفوری قائم مقام معاونت سیما، حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی سازمان، مهدی نقویان رئیس مرکز سیما فیلم و میثم مرادی بینا باج مدیر شبکه یک سیما حضور داشتند.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144827/%D8%AC%D8%A8%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%82-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%AD%DA%A9%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%87%D8%A7

آقاخانی گفت: از رئیس رسانه ملی برای برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم. من در شهرستان زاده و بزرگ شدم و می‌دانم بسیاری از مردم تنها تلویزیون را دارند و با آن سرگرم می‌شوند. به عنوان فردی که عاشق تلویزیون هستم و در آن رشد کردم دوست دارم برای آن کار بسازم.

جبلی ادامه داد: بازیگران حاضر در مجموعه‌های تلویزیونی فقط نباید تهرانی باشند. همه استعدادها باید در قاب سیما توانایی خود را به نمایش بگذارند. در مجموعه تلویزیونی «نون. خ» این اتفاق افتاد.

وی عنوان کرد: اهداف ضمنی که «نون. خ ۴» دنبال می‌کرد بر جذابیت‌های این مجموعه تلویزیونی افزود. تشویق به تقویت و تحکیم بنیان خانواده، همزیستی اهالی روستاها، فرزندآوری و جوانی جمعیت از جمله مسائلی بود که در «نون. خ» به آن توجه شد.

به گزارش سینماپرس، آئین تقدیر از عوامل مجموعه تلویزیونی «نون. خ ۴» با حضور رئیس، جمعی از مدیران رسانه ملی و عوامل سریال در سالن خورشید مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان این مجموعه که به دلیل سفر امکان حضور نداشت یک فایل صوتی برای مراسم ارسال کرد.

در این مراسم همچنین بازیگران مجموعه تلویزیونی «نون. خ» به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و از استقبال کم نظیر مخاطبان رسانه ملی از این فصل سریال گفتند.

رئیس رسانه ملی در پایان گفت: انشاالله همین جمع صمیمی و دوست داشتنی یک کار زیبای دیگر را روانه آنتن کنند.

مهدی فرجی، تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی با تشکر از حمایت‌های رئیس رسانه ملی برای ساخته شدن سریال بیان کرد: این مجموعه تلویزیونی هم در تلویزیون و هم در تلوبیون با استقبال همراه شد.

استقبال میلیونی مخاطبان از نون خ در تلوبیون آرزوی بسیاری از پلتفرم‌ها است.

وی افزود: امیدوارم شرایطی فراهم شود که به زودی با یک اثر بهتر از «نون. خ ۴» به قاب سیما بیاییم.