تیشرت لش تیشرت مردانه تیشرت ارزان تیشرت گنگ تیشرت جدید فروشگاه اینترنتی حاج عمو

تیشرت لش تیشرت مردانه تیشرت ارزان تیشرت گنگ تیشرت جدید فروشگاه اینترنتی حاج عمو

تنها کافیست برای چگونگی نحوه سفارش و دریافت تیشرت طرحدار مورد نظر خود، از طریق شماره های تماس داخل سایت، با مشاوران و متخصصان ما که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستند، ارتباط برقرار کنید. همانطور که از اسمش مشخص است تیشرت یقه هفت، یقه ای نوک تیز به شکل عدد 7 دارد این نوع تیشرت برای افرادی که چهارشانه هستند مناسب است. تیشرت مردانه در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که چند نمونه معروف از آنها را در اینجا تی شرت خارجی معرفی می کنیم.

تی شرت ها انواع متفاوتی در جنس، رنگ، قواره ، طرح، اندازه ی قد آستین دارند بر همین اساس انتخاب‌های بسیاری طبق سلیقه و سبکی که هر فرد میپسندد موجود میباشد. در فرایند خرید تیشرت‌مردانه عمده، کانال تلگرام عمدباکس نیز می‌تواند به شما کمک زیادی کند. بنابراین شما می‌توانید برای یافتن عمده فروشی محصول مورد نظر، از هشتگ مرتبط با محصول خود استفاده کنید. همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد تیشرت مردانه انواع متفاوتی دارد که به آقایان این اجازه را می‌دهد تا در مواقع گوناگون با انتخاب مدل درست بتوانند از تیشرت در استایل خود استفاده کنند. سله بن با پشتوانه ای سرشار از تجربه تولید و بافت پارچه در سال ۱۳۸۹ پا به عصر تولید حرفه ای پوشاک ایرانی گذاشت. ماموریت ما در گروه سله بن تولید حداقل نیاز پوشاک خانواده با بهترین کیفیت و حداقل قیمت ممکن برای تمام اقشار جامعه ایرانی می باشد.

(5048 محصول)

در زمانیکه قصد دارید روی تی شرت آستین بلند مردانه، لباس بپوشید، به یاد داشته باشید که می توانید جسورانه عمل کنید یا نامحسوس و هوشمندانه. برای دستیابی به یک ظاهر سرزنده و بی پروا به دنبال رنگهای روشن پرجلوه و برای دستیابی به یک ظاهر نامحسوس تر در پی رنگ های خنثی یا رنگ سفید باشید. با اینکه انتخاب رنگ لباس هر کسی بسته به سلیقه او دارد و یک امر کاملا دلبخواهی است. اما شاید بد نباشد به هنگام انتخاب رنک تی شرت آستین بلند مردانه خود نیم نگاهی هم به رنگ پوست بدنتان داشته باشید.

پولوشرت مردانه، سبز ارتشی

علاقه زیاد بسیاری از آقایان، به‌خصوص آن‌دسته که استایل‌های خیابانی، پانک، راک یا… را می‌پسندند، باعث شده که تیشرت‌هایی با طرح چهره حیوان، به‌خصوص گرگ یا خرس، جایگاه خودش را در ترند بهاره داشته باشد. لباس‌های جیب‌دار همیشه جزو محبوب‌ترین لباس‌ها بوده‌اند؛ به‌خصوص برای آقایان. تیشرت‌های تک‌جیب نیز جایگاه خودشان را در ترند بهاره امسال لباس آقایان دارند. تنوع تیشرتهای مردانه بادروزبسیار زیاد است زیرا طراحان بادروز محدود به نوع خاصی از طرز تفکر نیستند و ما از همه اقشار در بادروز طراح داریم. اگر طرفدار فوتبال هستید، طرفدار موسیقی هستید، طرفدار ورزش های خاصی مثل بوکس هستید بادروز بهترین مکان برای پیدا کردن تیشرت مورد علاقه شماست. شاید برایتان جالب باشد که چرا می گویند T shirt ؛ به خاطر اینکه این لباس ظاهری شبیه T انگلیسی دارد و هم جلو بسته و آستین کوتاه می باشد.

امروزه طرح های چاپی سه بعدی و شب نما، بر روی تیشرتهایی با رنگ تیره، جذابیت خاصی به انواع تیشرت مردانه طرحدار داده است. استفاده از یک تیشرت آسیتن بلند مردانه طرح دار با طرح ساده و یک شلوار کتان اسپرت شیک، یک استایل جوان پسند و خاص به افراد می‌دهد. شما به راحتی می توانید بین مدل های مختلف تی شرت که متناسب با بودجه تان می باشند، دست به انتخاب بزنید. در میان تی شرت هایی که متناسب با نیازها و سلایق مختلف کاربران طراحی شده است، گزینه های مناسب بسیار زیادی با بودجه های مختلف وجود دارد.