«ترور خاموش» به تلویزیون بازمی‌گردد – اخبار سینمای ایران و جهان

سریال «بعد از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه‌آهنگر و تهیه‌کنندگی سعید سعدی هر شب ساعت ۲۲ و روز بعد ساعت ۴ بامداد از شبکه تماشا، پخش می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید روی آنتن شبکه تماشا می‌شود.
شبنم قلی‌خانی، سام درخشانی، آشا محرابی، بهرنگ علوی، مزدک رستمی، الهه حصاری، فرناز رهنما و پژمان بازغی گروه بازیگران این مجموعه تلویزیونی را تشکیل داده‌اند.

سینماپرس: «ترور خاموش» مجموعه تلویزیونی در ژانر معمایی-پلیسی به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد و هومان فاضل است.

اصغر همت، رضا داوودنژاد، اندیشه فولادوند، مرتضی اسماعیل‌کاشی، سام کبودوند، المیرا دهقانی، رویا جاویدنیا و امید روحانی از بازیگران این سریال هستند.

این مجموعه تلویزیونی هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود. بازپخش آن نیز ساعت ۵ و ۱۱ خواهد بود.

به گزارش سینماپرس، مجموعه «ترور خاموش» هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه تماشا می‌رود و ساعات ۲، ۸ و ۱۴ بازپخش می‌شود.

موضوع این سریال امنیت نرم است و بر مبنای واقعیت و یکی از پرونده‌های حساس در چند سال اخیر نوشته شده‌است. از دیگر سرفصل‌های «ترور خاموش» که با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی تولید شده، معضلات و ناهنجاری‌هایی است که از جمله آن می‌توان به طلاق، مواد مخدر و حاشیه نشینی اشاره کرد.

روایتگر زندگی جوانی است به نام عارف که در یک کارگاه شراکت دارد؛ اما دچار مشکلاتی می‌شود و ناچار است برای اثبات خود تلاش کند.

گفتنی است سریال‌های «بیگانه‌ای با من است ساعت ۱۸ وبازپخش ۱۲، ۶، ۲۴»، «جونگ میونگ ساعت ۱۹ وبازپخش ۱۳، ۷، ۱»، «لحظه گرگ ومیش ساعت ۲۱ و بازپخش ۱۵، ۳» نیز در باکس‌های دیگر شبکه تماشا پخش می‌شود.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/146590/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%AF

این سریال، قصه یکتا را روایت می‌کند که با فرزندش پس از مرگ همسر و پدر همسرش در یک تصادف رانندگی به واسطه توطئه‌ای در شرایط نامناسب مالی قرار می‌گیرند. این زن برای گرفتن حق خود اقداماتی انجام می‌دهد.