تارانتینو در اوج خداحافظی خواهد کرد! – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: کوئنتین تارانتینو کارگردان سرشناس هالیوود ادعا کرده فیلمی که تولید آن آغاز شده آخرین فیلمی است که می‌سازد.

سال‌هاست که تارانیتینو که از کارگردانان اساطیری سینما محسوب می‌شود، ابراز تمایل کرده که دوست دارد فیلمسازی را در اوج کنار بگذارد و نه اینکه مثل بسیاری از فیلمسازان بعد از دوران اوج، رو به افول نهد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144344/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%88%D8%AC-%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

این به معنای تعهد قوی اکران در سینما و مالکیت کپی رایت فیلم است (در مورد سونی پیکچرز و «روزی روزگاری»، این قرارداد می‌گوید کپی رایت فیلم پس از ۲۰ سال به تارانتینو باز می‌گردد).

نمایندگان تارانتینو هنوز در این خصوص اظهار نظری نکرده‌اند.

روند خواندن فیلمنامه شبیه به اقدامات امنیتی شدیدی است که در مورد «روزی روزگاری» انجام شد، روندی که بر اساس آن، مدیران استودیو مجبور بودند به دفتر نماینده تارانتینو در بورلی هیلز بروند و صفحاتی را در اتاق کنفرانس بخوانند.

این منبع افزود: برنده اسکار به دنبال معامله‌ای شبیه به معامله‌ای است که برای آخرین فیلمش «روزی روزگاری در هالیوود» انجام شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کوئنتین تارانتینو کارگردان سرشناس هالیوود ادعا کرده فیلمی که تولید آن آغاز شده آخرین فیلمی است که می‌سازد.

در این گزارش آمده است که این پروژه یک زن نقش اصلی را در مرکز دارد و می‌تواند بر اساس زندگی منتقد مشهور سینمای پائولین کائل باشد.

این فیلم جدید که خبرش اولین بار توسط هالیوود ریپورتر گزارش شد، ظاهراً «منتقد فیلم» نام دارد.

یک منبع آگاه گفت که مغز متفکر «داستان‌های عامه پسند» در حال آماده شدن برای دعوت از چندین سرمایه‌گذار برای خواندن آخرین فیلمنامه خود در روزهای آینده است.

کوئنتین تارانتینو در آستانه تولید دهمین پروژه سینمایی خود است که مدت‌هاست گفته این آخرین فیلم بلند او را رقم خواهد زد.

این پروتکل‌ها پس از افشای قابل توجه فیلمنامه تارانتینو برای فیلم «هشت نفرت انگیز» در سال ۲۰۱۵ برقرار شد.