«بک تو بلک» درسالن اصلی باقی می‌ماند/ «سوسمار» به چارسو می‌آید – اخبار سینمای ایران و جهان

در تالار اصلی اجرای نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان از ۲۶ مرداد آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه ۶ شهریور میزبان نمایش «شبیه خون» به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی با مدت زمان ۷۰ دقیقه، قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان و ساعت اجرای ۱۸:۱۵ خواهد بود. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان ۲ بازیگر نمایش حضور دارند.

تالار چهارسو نیز با ۲ نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیردل زنده ساعت ۱۸:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان و «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی از ۶ شهریور ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان یک‌ ساعت و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان، میزبان علاقه‌مندان است.

در نمایش «چخفته» رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

به گزارش سینماپرس، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاتر شهر، هفت نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش روی صحنه هستند.

در تالار سایه از روز جمعه ۳ شهریور ۲ نمایش جدید «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی و کارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند.

نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه قیمت بلیت ۱۰۰ هزارتومان و بازی مجید شکری، ‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی و بنیامین صیادی‌نیا روی صحنه است.

سینماپرس: تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر میزبان ۷ اثر جدید نمایشی می‌شوند.

کارگاه نمایش مجموعه هم تا ۱۰ شهریور میزبان نمایش «شازده کوچولو ۲۰۲۳» نوشته آنتوان اگزوپری و کارگردانی نیما گودرزی خواهد بود. در این نمایش که ساعت ۱۹:۴۵، با مدت زمان یک ساعت و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومانی روی صحنه است، محمدصادق اسدی، شاهین بامداد، مریم تولایی، الهام زارعی و نیما گودرزی ایفای نقش می‌کنند. همچنین حسین مسافرآستانه به عنوان مدیر پروژه در این نمایش حضور دارد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/146827/%D8%A8%DA%A9-%D8%AA%D9%88-%D8%A8%D9%84%DA%A9-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%86-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%82%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%88-%D9%85%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D8%AF

نمایش جدید دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت ۲۰ و مدت زمان ۹۵ دقیقه و قیمت بلیت ۱۱۰ هزارتومان از ۳ شهریور شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی، ‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند.