بهترین دوره آموزش تکنسین داروخانه + مدرسین و قیمت ایران تحصیل | آموزشگاه آپادانا تبریز

در کشور ما با توجه به کثرت وقوع حوادثی نظیر تصادف و حوادث شغلی، سوانح طبیعی نظیر زلزله و نیز سکته های قلبی و مغزی از یک سو و احتمال تاخیر نیروهای خبره امدادی در محل حادثه برگزاری دوره ای در زمینه آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی را با هدف کاهش آسیب های ناشی از حادثه ضرورت می بخشد. در کلاس‌های آموزشی حضوری، تکنسین داروخانه را کاملا حرفه‌ای و عملیاتی بیاموزید. فیلم های کلاس، تکالیف و آزمون آنلاین از طریق مرورگرهای بروزرسانی شده گوگل کروم و یا فایرفاکس و بر روی گوشی موبایل، لپ تاپ و یا کامپیوتر رو میزی قابل دسترس می باشد. در صورت داشتن مدارک معتبر دانشگاهی ، تاییدیه کارآموزی و یا گواهی شرکت در دوره حضوری صدور مدرک صورت می گیرد. مرکز سلامت ایرانیان برگذار کننده تمامی دوره های پزشکی مدرک معتبر از دانشگاه علوم پزشکی برای شما صادر می کند. همه کارهایی که در داروخانه ها اتفاق می افتد و ما شاهدشان هستیم، مواردی از جمله نسخه پیچیدن، سیستم زنی، بسته بندی دارو و … توسط تکنسین داروخانه اتفاق می افتد.

* دوره های مجازی تکنسین دارویی *

اگرنمی خواهی در داروخانه کار کنی ولی باعلاقه شخصی خواندن نسخه ها برایت جذاب است. جهت دریافت لیست قیمت عمده محصولات میتوانید از طریق واتساپ یا تلگرام پیام ارسال کنید. آموزش مهارت های غیر فنی برای پیشرفت کارکنان و ادغام مهارت های فنی با مهارت های نرم لازمه موفقیت کادر پروازی و …

از این رو ممکن است برخی از افراد با حقوق بسیار پایین به عنوان نسخه خوان داروخانه مشغول به کار شوند. دوره های آنلاین و مجازی تکنسین داروخانه به صورت مجازی نیز قابل برگزاری می باشد که مبلغ حدودی کمتری نسبت به دوره های حضوری دارند که مبلغی در حدود یک میلیون و چهارصد هزارتومان دارد ، البته توجه داشته باشید دوره هایی که به صورت مجازی برگزار می شود اعتبار مدرکی همچون دوره های حضوری دارند. حقوق تکنسین داروخانه میزان مشخصی ندارد و هر کارفرما به دلخواه خود ماهیانه مبلغی را به تکنسین داروخانه پرداخت می کند!

  • علاوه بر این، چون تکنسین داروخانه در زمان انجام وظیفه، هم با مراجعه کننده و هم با پزشک داروساز و سایر همکاران خود در ارتباط است، برای موفقیت بیشتر در کار خود، باید مهارت های اجتماعی و جمعی و ارتباطی را نیز فرا بگیرد.
  • افراد با داشتن سابقه کاری یکساله و مدرک مراکز معتبر، آزمون پرومتریک را به راحتی می توانند پاس کنند.
  • حتی ممکن است بعضی از افراد با حقوق بسیار پایین و کمتر از میزان معین شده در قانون کار، به عنوان نسخه خوان داروخانه مشغول به کار شوند.
  • این دوره به مدت 300 ساعت عملی و تئوری و در 3 ماه به صورت مجازی و آنلاین و غیرحضوری برگزار می گردد.

بهترین دوره آموزش تکنسین داروخانه + مدرسین و قیمت ایران تحصیل | آموزشگاه آپادانا تبریز

البته به نظر می رسد وظایف دستیار داروخانه در تمام کشورها تعریف نشده است. تکنسین معمولا نسخه ها را از مشتری دریافت می نماید و در مورد چگونگی درستی آن تجزیه و تحلیل می کند، و بعد شروع به جمع آوری داروها از نسخه می کند. حقوق دستیار داروخانه نیز متفاوت است و وابسته به ساعت کاری و سابقه کاری او نیز می باشد. به نقل از دکتر زولت که چنین می گویند که هنگامی که داروساز از شغل و تاریخچه بهداشت، بیماری که از آن رنج می برید و …. در دوره آموزش تکنسین داروخانه شما می توانید به عنوان یک نسخه پیچ داروخانه یا دست یار داروخانه تحت نظارت مستقیم دکتر داروساز در مراکزی مانند شرکت‌های دارویی و شرکت‌های بیمه فعالیت داشته باشید.

سرفصل های تئوری و عملی دوره آموزش تکنسین داروخانه

دوره آموزش تکنسین داروخانه مناسب برای کسانی است که قصد دارند در داروخانه و یا مراکز بیمه مشغول به کار شوند و با توجه به تعدد داروخانه‌ها این دوره می تواند بازار کار خوبی در ایران داشته باشد. برای دریافت مدرک دوره تکنسین داروخانه جهاد دانشگاهی مشهد نیاز است که داوطلبان نمره ی 70 از 100 را در آزمون کسب نمایند که اگر در آزمون موفق در آزمون شوند مدرک برای آنان صادر خواهد شد. موضوعی که برای همه فراگیران دوره تکنسین داروخانه مشخص است ، اعتبار مدرک اخذ شده از جهاد دانشگاهی با شرکت در این دوره در سراسر جهان می‌ باشد.