بدون شارژر لپ تاپتان را شارژ کنید! استفاده از شارژر لپ تاپ دیگر معرفی راه حل های عملی-شارژر لپتاپ مستر جانبی

توجه داشته باشید که شارژرهای خارجی لپ تاپ معمولاً دارای مارک خاص هستند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که با مشخصات لپ تاپ شما مطابقت داشته باشد. اکثر شارژرهای خارجی لپ تاپ دارای چراغ های نشانگر هستند که هنگام شارژ باتری چشمک می زنند ، پس از شارژ کامل باتری ثابت آداپتور لپ تاپ اچ پی قیمت می ماند. با این وجود ، روش هایی وجود دارد که حتی اگر ولتاژ باتری کمتر از ۱۲ ولت باشد ، می توانید لپ تاپ را به یک باتری اتومبیل وصل کنید. با این وجود ، احتیاط بسیار لازم است زیرا این کار می تواند به لپ تاپ آسیب بزند. اکنون زمان آن فرا می‌رسد که باید شارژر را از لپ تاپ خود خارج کنید و اجازه دهید تا زمانی که به طور خودکار به حالت خواب زمستانی در می‌آید، آن را تخلیه کنید. سعی نکنید زمانی که باتری در حال تخلیه است از لپ تاپ خود استفاده کنید، در غیر این صورت کالیبراسیون را مختل خواهید کرد.

بدون شارژر لپ تاپتان را شارژ کنید! استفاده از شارژر لپ تاپ دیگر معرفی راه حل های عملی-شارژر لپتاپ مستر جانبی

در نتیجه برای نعمیرات لپ تاپ ارزان و تشخیص اینکه مشکل از کدام بخش لپ تاپ است باید به افراد متخصص مراجعه کرد. جالب است این نکته را بدانید که پیچیدن و باز کردن و جابه‌جایی‌های مرتب سیم شارژر باعث استهلاک آن می‌شود و اگر جلوی یک پوسیدگی یا شکاف در سیم را نگیریم باعث قطع کامل سیم شارژر ما می‌شود. در ادامه یک بار دستگاه خود را با شارژر دیگر تست کنید و از سلامت شارژر خود مطمئن شوید تا مجبور به پرداخت هزینه‌­های دروغین برای تعمیر دستگاه نشوید. در صورتی که این عدد را نشان دهد یعنی شارژر درست است و مشکل از دستگاه است. دقت داشته باشید که پایه‌­های مثبت و منفی باید با همزمان متصل شوند و از اتصال آنها اطمینان کسب کنید.

قابلیت بازگردانی پیام های پاک شده به واتساپ رسید

شارژرهای میکرو USB سال‌هاست که به‌عنوان یک استاندارد شناخته شده برای شارژ شناخته می‌شود. در این راستا بسیاری از گوشی‌‌ها و دستگاه‌های هوشمند نیز از آن جهت تأمین نیروی باتری خود استفاده می‌کنند. درواقع شارژرهای میکرو USB جایگزینی برای شارژرهای مینی USB هستند که در گوشی‌های قدیمی برای شارژ استفاده می‌شد. در این راستا اپل برای اینکه قوانین اتحادیه اروپا را در زمینه شارژ گوشی‌های هوشمند رعایت کرده باشد، یک آداپتور تبدیل لایتنینگ به میکرو USB را نیز عرضه کرده است. با توجه به پیشرفت در صنعت ساخت نسل به نسل از شارژرهای قدرتمندتر و پیشرفته تری استفاده شد.

  • با توجه به پیشرفت در صنعت ساخت نسل به نسل از شارژرهای قدرتمندتر و پیشرفته تری استفاده شد.
  • البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.
  • برای انجام این کار می‌توانید از مقداری چسب کمک گرفته و آن را به بخش واردشده اضافه نمایید، برای این کار می‌توانید از چسب آکواریوم کمک بگیرید.
  • اینکه ولتاژ خروجی شارژر با دستگاه شما هماهنگ باشد بسیار مهم است و قبل از خرید و جستجوی قیمت شارژر لپ تاپ باید به آن توجه کنید.

برای بررسی این که آیا شارژر خراب است یا خیر، یک اهم متر نیاز خواهید داشت. کافیست درجه‌ی تنظیم آن را روی ولتاژ قرار داده و پراپ‌های مثبت و منفی آن را به اهم متر وصل کنید. آداپتور لپ تاپ ایسوس یکی از لوازم الکتریکی حساس به شمار می‌آید و بایستی از آن بسیار محافظت نمود.

گجت عجیب لنوو برای نمایشگاه CES 2023؛ چراغ مطالعه با قابلیت‌های شارژر و وبکم!

البته ۶۰درصد رو در مورد z510 مطمئنم و بقیه لپ تاپ ها هم تا ۱۰۰ درصد که شارژ بشن از مدار خارج میشن . درجه ی تنظیم آن را بر روی ولتاژ قرار داده و پراپ های مثبت و منفی را به اهم متر متصل میکنیم ، پس از اتصال به سراغ شارژر لپ تاپ می رویم. مجموعه آرسده تماما میتونه مشکلات تعمیر لپ تاپ و تعمیرات انواع شارژر لپ تاپ رو برطرف کنید . فقط توجه داشته باشید که برای رفع ایراد باید لپ تاپ و شارژر تست شود . در بعضی مواقع شارژر تعمیر میشود ولی از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نیست که این مورد به شما اطلاع داده شده و در صورت تایید شما کاربر گرامی مشکل رفع می شود . در مورد لپ تاپ هم باید بگم که احتمال بسیار زیاد ایراد از مدار ورودی روی برد لپ تاپ هست و این مورد هم در این مجموعه به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد .

تعمیرات لپ تاپ ایسوس