ایران کارت مجموعه ها مجموعه پیشنهادات خدمات خودرو و کارواش اهواز | fanbaz

با خدمات کارواش نانو ، شیشه های کناری و شیشه جلوی راننده با استفاده از دستمال های میکروفایبر مخصوص تمیز می شوند. کاربرد جلای اعمال شده بدین گونه است که درخشش شیشه برای مدت زمان طولانی تری باقی مانده و از آن در برابر آلودگی ها محافظت می کند. اگر بخواهیم درمورد سرویسهای جدید کارواش در ایران صحبت کنیم، تنها در کارواش نانو ، بخار و سبز این پروسه انجام می پذیرد و کارواش سنتی در این مقوله نمی گنجد. در ادامه به توضیح همه سرویس های کارواش و مقایسه آنها در استفاده می پردازیم.

خدمات قابل ارائه در سرویس کارواش سیار

با توجه به شرایطی که در اون به سر میبریم و شلوغ شدن سر مردم نیاز به ارائه خدمات در منزل روز به روز بیشتر و بیشتر میشه. شما اگه قصد دارید کاری رو در حوزه کارواش شروع کنید پیشنهاد میکنم از خدمات مشاوره رایگان استیم پاور استفاده کنید. برای این منظور کافیه تا شماره تماس خودتون رو همینجا یا توی صفحه تماس با ما برای ما بذارید.

دسته بندی خدمات کارواش در محل شیراز به چه صورت است؟

پارچه های میکروفایبر دارای نخ های بسیار ظریف هستند که آنها را بسیار جذب و بسیار نرم می کند. این کمک می کند ذرات خاک پیوند یافته با پلیمر به پارچه بچسبند و به دور از ماشین تمیز شوند. میکروفایبرهای نرم همچنین از رنگ آمیزی در برابر خراش هایی که می تواند در اثر مالش مکرر مواد خشن روی سطح ماشین ایجاد شود ، محافظت می کند.

  • بدین صورت تمامی آلودگی‌ها و ذرات و غبار داخل خودرو از بین رفته و هوای داخل خودرو نیز مطبوع می‌شود.
  • صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ شرکت خدماتی فن باز برنامه‌ای انجام دهید.
  • کارواش سبز محدود به یک مکان نیست و شما می توانید ماشین خود را در هر جایی که بخواهید به کارواش ببرید.
  • همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم، اولین موضوعی که در قیمت کارواش تاثیرگذار است، نوع کارواش است.
  • برای کار با اپلیکیشن پاکار نیاز است محل مورد نظر مدل ماشین و خدماتی که مورد نظر دارید و زمان خود را در این اپلیکیشن وارد کنید.
یک کارواش خوب باید از لوازم و تجهیزات به‌روز و با کیفیت استفاده کند. برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید. با کامل کردن اطلاعات حساب کاربری ، لیست سفارش ها ، تراکنش ها و … در صورتی که می‌خواهید از ارزان‌تر بودن قیمت ما نسبت به سرویس‌های مشابه مطمئن شوید، می‌توانید قیمت را در سایت ترب با سایرین مقایسه کنید. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده گزین خدمت افزار مانا (خدمت از ما) می‌باشد.

ایران کارت مجموعه ها مجموعه پیشنهادات خدمات خودرو و کارواش اهواز | fanbaz