«ایرانِ آینده» روی آنتن شبکه دو – اخبار سینمای ایران و جهان

به گزارش سینماپرس، گروه کودک و نوجوان شبکه دو به مناسبت هفته ملی نوجوان برنامه‌های «دست کی بالا»، «باغ شادونه»، «با ما بیا» را به صورت زنده و گزارش‌هایی ضبط شده از باغ کتاب را در «کافه بازی» روانه آنتن می‌کند.

«دست کی بالا» به همراه عروسک‌ها (توتک و زاغک) و مجریان این مجموعه گیتی خامنه و عمو بهروز یکشنبه و سه‌شنبه حوالی ساعت ۱۵:۱۵ از باغ کتاب برنامه خواهند داشت و «باغ شادونه» با اجرای ملیکا زارعی نیز دوشنبه و چهارشنبه همین ساعت به اجرای برنامه می‌پردازند.

برنامه «کافه بازی» که گزارش‌های ویژه‌ای از رویدادهای باغ کتاب و انجام بازی‌های رایانه‌ای تهیه کرده است به همراه سایر بخش‌های این برنامه پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۷:۱۵ روانه آنتن می‌شود.

سینماپرس: شبکه دو سیما به مناسبت هفته ملی نوجوان از جشنواره «ایرانِ آینده» در باغ کتاب تهران برنامه‌هایی را به صورت زنده روانه آنتن می‌کند.

«با ما بیا» نیز همراه با خاله رویا و عمو مهربان پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۵:۰۰ از باغ کتاب روانه آنتن می‌شود.

در جشنواره «ایرانِ آینده» برنامه‌های متنوعی در راستای علایق نوجوانان اجرا می‌شود و گروه سنی ۹ تا ۱۸ سال، مخاطبان اصلی جشنواره هستند، البته برنامه‌های جشنواره به گونه‌ای پیش‌بینی شده که برای کودکان هم قابل استفاده باشد و به طور کلی فضایی شاد و مفرح برای خانواده‌ها فراهم شده است.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/142149/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%88