«ایرانِ آینده» روی آنتن شبکه دو – اخبار سینمای ایران و جهانسینماپرس: شبکه دو سیما به مناسبت هفته ملی نوجوان از جشنواره «ایرانِ آینده» در باغ کتاب تهران برنامه‌هایی را به صورت زنده روانه آنتن می‌کند.

به گزارش سینماپرس، گروه کودک و نوجوان شبکه دو به مناسبت هفته ملی نوجوان برنامه‌های «دست کی بالا»، «باغ شادونه»، «با ما بیا» را به صورت زنده و گزارش‌هایی ضبط شده از باغ کتاب را در «کافه بازی» روانه آنتن می‌کند.

«دست کی بالا» به همراه عروسک‌ها (توتک و زاغک) و مجریان این مجموعه گیتی خامنه و عمو بهروز یکشنبه و سه‌شنبه حوالی ساعت ۱۵:۱۵ از باغ کتاب برنامه خواهند داشت و «باغ شادونه» با اجرای ملیکا زارعی نیز دوشنبه و چهارشنبه همین ساعت به اجرای برنامه می‌پردازند.

برنامه «کافه بازی» که گزارش‌های ویژه‌ای از رویدادهای باغ کتاب و انجام بازی‌های رایانه‌ای تهیه کرده است به همراه سایر بخش‌های این برنامه پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۷:۱۵ روانه آنتن می‌شود.

«با ما بیا» نیز همراه با خاله رویا و عمو مهربان پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۵:۰۰ از باغ کتاب روانه آنتن می‌شود.

در جشنواره «ایرانِ آینده» برنامه‌های متنوعی در راستای علایق نوجوانان اجرا می‌شود و گروه سنی ۹ تا ۱۸ سال، مخاطبان اصلی جشنواره هستند، البته برنامه‌های جشنواره به گونه‌ای پیش‌بینی شده که برای کودکان هم قابل استفاده باشد و به طور کلی فضایی شاد و مفرح برای خانواده‌ها فراهم شده است.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/142149/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%88