انکربولت های انبساطی و بررسی فنی آنها | elitarchgroup

انکربولت های انبساطی و بررسی فنی آنها | elitarchgroup

این نوع بار در زمان بسیار کوتاه و بر اثر برخورد شدید، انفجار و یا از بین رفتن قسمتی از سازه طراحی ویلای مدرن ایجاد می‌شود. وزن سازه، وزن تجهیزات، وزن شخص و… نمونه هایی از بار استاتیک هستند. بار با مقدار ثابت به سازه وارد می شود و با گذشت زمان تغییر نمی کند. معرفی شرکت وستاورس وستاورس نام جدید شرکت وستادژ وارد کننده و نمایندگی اصلی برند ایندکس INDEX اسپانیا می باشد.

  • روشی که در آن ابتدا انکر بولت نصب و از پیش آماده‌سازی شده و مابقی تجهیزات سازه مثل میلگردها، آرماتور، پلیت و غیره در زمان دیگری نصب و اجرا می‌شوند.
  • انکر بولت آیین صنعت مانند سایر ابزارهای صنعتی دارای چندین مدل‌ بوده و آن را در اندازه‌ها و مقاومت‌های مختلف تولید و عرضه می‌کنند.
  • انکربولتانکربولت یکی از لوازم تاسیساتی و ساختمانی می باشد که برای به هم وصل کردن جسمی به جسمی دیگر مانند بتن و سنگ و یا سازه مورد استفاده قرار می گیرد.
  • همانطور که از اسمشان پیداست به گروهی از انکر بولت ‌ها که به ‌صورت مکانیکی در حفره‌ های درون بتن جای‌ گذاری می‌ شوند رول بولت یا انکر بولت مکانیکی گفته می‌ شود.
  • انکربولت چیست؟ Anchor Boltپیچ­های مهاری (انکر بولت­ها) در هنگام اتصال چیزی به آجر، بتن یا گچ مورد نیاز هستند.
  • شکل های مختلفی از انکربولت وجود دارد که مختص تولید کنندگان مختلف می باشد.

زمانی که قطر انکر به واسطه برخی محدودیت‌های اشاره شده معین و ثابت باشد، اما باربری آن کمتر از میزان بار وارده باشد، با افزایش عمق کاشت می‌توان انکر را انتخاب کرد. با ایجاد چسبندگی بین میلگردیا راد تمام رزوه با مصالح پایه، باعث ایجاد ظرفیت باربری می‌شوند. مجموعه کالا عمران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فروش و خدمات ابزارآلات تخصصی و 10 هزار کالا از برترین برندهای اروپایی – آمریکایی و آسیایی یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در این حوزه می باشد. علاوه بر مشاهده و بررسی تخصصی محصولات به صورت آنلاین امکان خرید حضوری محصولات در فروشگلاه مرکزی این مجموعه نیز امکان پذیر است.

چه میزان گشتاور برای پیچگوشتی ضربه ای مورد نیاز است؟

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین محصولات مگا پیچ مطلع شوید. با استفاده از آچار تورک متر، انکر بولت را با گشتاور توصیه شده محکم کنید. آنچه ذکر شد تنها بخشی از کاربرد آنکر بولت است و کاربرد این ابزار بسیار بزرگتر و وسیعتر از آنچه در مقاله ذکر شده است. لنگرهای قفل معمولاً برای محکم کردن داربست های فلزی استفاده می شوند.

متعلقات جانبی

نفیسه سجادی هستم، کارشناسی برق الکترونیک خوندم اما علاقه شدید به مطالعه و نویسندگی من رو به سمت تولید محتوای آموزشی کشید. به عنوان یک محتوانویس، مهم‌ترین دغدغه‌ام رضایت شما عزیزان و کیفیت کار هست و توجهم روی نتیجه‌ی مطلوب مقالات متمرکز هست. تقریباً اغلب مواردی که از انکربولت استفاده می شود متحمل این نوع بار می باشند. با متصل شدن بین میل گرد یا میله با قطعات پایه، می توانند مقاومت لازم برای اتصال را ایجاد کنند. اما آن چه مهم است انتخاب پیچ لنگر بر اساس نوع عملکرد، اندازه، ظرفیت بار و محدودیت های نصب است.