اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape

این سناریو یا داستان بازی اتاق فرار به شما محیطی را که در آن قرار است وارد شوید را نشان می دهند. تاج اسکیپ روم با بهره مندی از مجموعه ای از کارشناسان و افراد خلاق با ذهن های ایده پرداز خدمات طراحی و ساخت اتاق فرار را در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد و… ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمام مراحل طراحی، هزینه ها و مدت زمان اجرا به صورت پروپوزال به کارفرما ارائه شده و در صورت نیاز جزئیات از روند پیشرفت کار مطرح می گردد.

اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape

اتاق فرار آرماگدون با ژانر آخرالزمانی، پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیز‌ترین و بزرگ‌ترین محصول اسکیپ روم است؛ جایی که شما یک بازی کامپیوتری را در واقعیت تجربه خواهید کرد. اتاق فرار بوم اسکیپ یا Boom Escape از دیگر مجموعه‌های اتاق فرار در شهر تهران است که در این گفتار مجله گردشگری سفرمارکت معرفی می‌شود. اتاق فرار بوم اسکیپ، چند بازی هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی دارد. حداقل سن بازیکنان بایستی ۱۶ سال باشد و مدت زمان بازی نیز ۶۰ دقیقه است.

  • برای مثال، به‌صورت تخصصی روی ژانر ترسناک یا ژانر معمایی یا آموزشی برای نوجوانان کار کنید که این هم بخصوص برای بازارهای بزرگی مثل تهران، انتخاب خوبی هست.
  • اگر اهل تماشای فیلم‌های ترسناک باشید، حتماً نام سری فیلم‌های احضار یا همان Conjuring به گوشتان خورده است.
  • یک بازی دارد به نام ناگفته که در ژانر ترسناک بوده بازی ترسناک و دلهره‌آور است.
  • یک ساعت بعد قرار است ون‌های پلیس زندانی‌ها را به زندان مرکزی منتقل کنند و مجازات اعدام را اجرا کنند.
آنها تصور می‌کنند که این کار نشانه شجاعت آنها در مقایسه با سایر اعضای تیم است. با این رویه اصلا از داستان لذت نخواهید برد و احتمال شکست شما بسیار بالا خواهد بود. برخی از رسانه‌های اجتماعی، اخبار گوناگون و ناخوشایند، دغدغه‌های زندگی و … گاهی اوقات شرایط زندگی رو برای افراد دشوار می‌کنن. فراهم آوردن شرایطی برای پشت سر گذاشتن روزمرگی‌ها یا فراموش کردن موقتی اتفاقات ناخوشایند تو دنیای امروزی از واجباته!

اتاق فرار چیست؟

یک ملک خوب برای اتاق فرار حتماً باید دارای سیستم‌های تهویه مطبوع، گرمایشی و سرمایشی سالم باشد. همچنین باید در مورد انشعابات و تأسیسات برق، گاز و آب ساختمان نیز مطمئن شد که سالم و نکات ایمنی رعایت شده باشد. استفاده از سناریوهای ساخته‌شده در شهرهای دیگر توسط متخصصین به‌شرط آن‌که حق کپی‌رایت را از سازنده داشته باشید، این اطمینان را به شما می‌دهد که بازی یک‌بار به‌صورت کامل امتحان شده است و دیگر نیازی نیست که نگران بازخورد بازیکنان باشید. اینکه از متخصصین کمک بگیرید شاید در ابتدا گران‌تر به نظر برسد اما با توجه به تجربه متخصصین، احتمال موفقیت پروژه افزایش و تعداد اشتباهات کاهش پیدا می‌کند. نگارش سناریو بازی ممکن است کاری آسان به نظر برسد؛ اما نوشتن سناریوی باکیفیت، فرآیند مفصلی دارد که نیاز به داشتن اندک دانش روانشناسی، طراحی بازی و آشنایی با گروه مخاطب دارد.

هر کپسول مناسب ۱۰۰ مترمربع است و برای مثال اگر فضای شما ۳۰۰ مترمربع است شما به ۳ کپسول نیاز دارید. حتما باید از میکروفون در محیط بازی استفاده شده و امکان شنیدن صدای بازیکنان فراهم باشد. حداقل ۱۰ مترمربع برای فضای مانیتورینگ و اتاق انتظار حتما در نظر گرفته شود. اتاق فرار نیز مانند سایر حرفه‌هایی که می‌شناسید، استاندارد‌های خاص خود را دارد که اگر شما قصد تاسیس‌ آن را داشته باشید، باید آن‌ها را رعایت کنید تا در این حرفه دچار مشکل نشوید. البته این موضوع قبل از رفتن به محیط بازی به شما تذکر داده می‌شود، اما در صورت فراموشی به این نکته حتما توجه کنید.

منابع انسانی اتاق فرار