استقبال و بازخورد اولیه‌ی خوبی که از مخاطبان گرفته‌ایم همکاران ما را برای ادامه مسیر با همین رویکرد و ساز و کاری که در پیش گرفته‌اند ترغیب می‌کند – اخبار سینمای ایران و جهان

جبلی تاکید کرد: همانطور که گفته شد آغوش رسانه ملی بر همه هنرمندان و افرادی که علاقه به مردم، کشور، جامعه و هنجارهای پذیرفته شده در جامعه داشته باشند، باز است اما در این بین از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جدید به ویژه در عرصه‌های مغفول مانده حوزه فرهنگ هیچ وقت غفلت نخواهیم کرد و از آنها هم استفاده خواهیم کرد.


منبع: https://www.cinemapress.ir/news/144648/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86

رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: همیشه گفته‌ایم رسانه ملی متعلق به همه مردم و هنرمندان است، متعلق به افرادی است که عشق به کشور و مردم دارند. کسانی علاقه به تولید محتوا و کار رسانه ملی دارند و این به طور طبیعی محصور در یک تعداد خاصی نمی‌شود.

جبلی درباره این‌که در چند سال اخیر شاهد عدم همکاری برخی کارگردانان و هنرمندان با سازمان صداوسیما بودیم. اگر این عده خواهان همکاری مجدداً با رسانه ملی باشند، نظر این سازمان چیست، گفت: ما از همه افرادی که با عشق و علاقه به مردم و کشور کار می‌کنند و با انگیزه مناسب برای کار در رسانه ملی آماده باشند، استقبال می‌کنیم. این‌که بعضی از افراد به هر دلیلی تمایل به این کار ندارند ما اصرار و اجباری نداریم و قطعاً به دنبال ظرفیت‌های جدید و توانمندی‌های دیگری هستیم و خواهیم بود که بتوانیم از آن‌ها برای تولید محتوای فاخر و جذاب‌ برای جامعه استفاده کنیم.

سینماپرس: رئیس سازمان صداو سیما گفت: آغوش رسانه ملی بر همه هنرمندان و افرادی که علاقه به مردم، کشور، جامعه و هنجارهای پذیرفته شده در جامعه دارند، باز است.

وی اظهار داشت: در عین حال قطعا ما استعدادها و ظرفیت‌ها را محدود به برخی از افراد نخواهیم کرد و نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: الحمدالله ظرفیت‌های بسیار خوبی از هنرمندان، عوامل تولید، مجریان و به صورت کلی فعالان حوزه هنر وجود دارند که ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم و سعی کردیم همین کار را در برنامه‌های نوروزی انجام دهیم.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان این‌که در عین حال ما از نقدهای منصفانه استقبال می‌کنیم، عنوان کرد: ان‌شاالله با همدلی و هم‌افزایی با همه بخش‌های فرهنگی کشور بتوانیم محتوای بهتر، جامع‌تر و مناسب‌تر ارائه دهیم و این کار را انجام خواهیم داد.

به گزارش سینماپرس، پیمان جبلی در گفتگو با ایلنا، درباره این‌که برخی معتقدند امسال برنامه‌های نوروزی و سال تحویل صداوسیما آن‌طور که باید و شاید برای مخاطبان این سازمان راضی‌کننده نبوده است، آیا آسیب‌شناسی لازم در خصوص این برنامه‌ها صورت خواهد گرفت، گفت: خوشبختانه ما بازخورد اولیه‌ای که از برنامه‌های صداوسیما در ایام سال نو و نوروز که همزمان با ماه مبارک رمضان است، داشته‌ایم هم امیدوارکننده است و هم به نظر می‌رسد بسیار قابل توجه از چند جهت است. از این جهت امیدوارکننده است که این استقبال و بازخورد اولیه‌ی خوبی که از مخاطبان گرفته‌ایم، همکاران ما را ترغیب می‌کند برای ادامه مسیر با همین رویکرد و ساز و کاری که در پیش گرفته‌اند، کار را دنبال کنند.