آموزش کار با صرافی کوکوین در موبایل صفر تا 100 احراز

را ذخیره کرده اید و نه رمز عبور معاملاتی خود را به خاطر دارید، درخواست خود را برای پشتیبانی صرافی کوکوین ارسال کنید. کاربران با ذخیره و نگهداری رمزارزهای خود در کوکوین، می‌توانند از آن سود دریافت نمایند. در صرافی کوکوین بیش از 200 نوع ارز دیجیتال برای معامله وجود دارد که تعدادی از آن‌ها را در اسلایدهای پایین در اختیارتان قرار داده‌ایم. سفارش بازار سفارشی است که برای خرید یا فروش مقدار مشخصی از یک نوع رمزارز خاص با بهترین قیمت موجود در بازار فعلی ثبت می‌شود. کارمزد برداشت در صرافی کوکوین نسبت به دیگر صرافی های کریپتو کمترین مقدار را دارد و بستگی به نوع ارز برداشت شده تغییر می کند.

آموزش ثبت‌نام در صرافی کوکوین Kucoin

در مرحله بعد از کلیک بر روی Send Code ایمیل تاییدی برای شما ارسال می‌شود که باید کد ارسالی را در اینجا وارد کنید. پس از وارد کردن ایمیل گزینه Send Code را بزنید تا کد تایید به ایمیل‌تان ارسال شود. در دراز مدت، KCS به عنوان عنصر کلیدی کل اکوسیستم این پلتفرم عمل می‌کند. با توسعه و راه اندازی پروژه‌های KuCoin DEX و KuChain، توکن KCS تبدیل به موتور محرک و سوخت اصلی محصولات غیرمتمرکز KuCoin خواهد شد. در جدول زیر می‌توانید تخفیفات مربوط به کارمزد معاملات اسپات را مشاهده کنید. می‌توانید از طریق این لینک به صفحه صرافی کوکوین در کوین مارکت کپ دسترسی داشته باشید.

آموزش کار با صرافی کوکوین در موبایل صفر تا 100 احراز

هم اکنون حساب شما شارژ شده و شما آماده انجام معامله هستید. برای انجام معامله فیوچرز مجدد به صفحه معاملات فیوچرز مراجعه کنید. برای اینکه کارمزد کمتری پرداخت کنید پیشنهاد می‌کنیم که شبکه را مانند تصویر بالا بر روی “TRX” قرار دهید. مراحل ثبت نام تکمیل شد و می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید. با انتخاب این گزینه هنگام برداشت، صرافی از شما کدی که اینجا وارد می‌کنید را درخواست میکند.

شایان ذکر است که معاملات با لوریج خطر از دست دادن سرمایه را افزایش می‌دهد و فقط باید توسط معامله گران با تجربه انجام شود. در این مرحله باید شبکه موردنظر خود را مشخص کنید، آدرس مقصد و مقدار مورد نظر برای برداشت را وارد کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید، در سمت راست هر دارایی گزینه‌ واریز، برداشت و انتقال وجود دارد. اما برای واریز و برداشت، باید از بخش حساب اصلی خود استفاده کنید. شما درباره کوکوین چه نظری دارید؟ آیا با این صرافی کار کرده‌اید؟ در بخش نظرات همین مقاله برای ما و سایر کاربران بنویسید.

تریدینگ پسورد ۶ رقمی خود را انتخاب نموده و بعد از اینکه در هر دو قسمت آن را وارد نمودید، بر روی گزینه «Confirm» کلیک کنید. در ادامه از برنامه Google Authenticator کد موقت را دریافت نموده و در قسمت مربوطه وارد کنید و گزینه «Next» را کلیلک کنید. همان‌طور که قبلا نیز اشاره شد، در کوکوین برای فعال‌کردن تأیید هویت دو مرحله ای، هم می‌توان از پیامک استفاده کرد و هم از نرم‌افزار «Google Authenticator». کدی که ثابت می‌کند که خود فرد گذر واژه را وارد نموده نه کس دیگر. عامل دوم از طریق تایید پیامکی و یا تایید ایمیل صورت می‌گیرد.

امنیت در صرافی کوکوین

در اولین باکس مربوط به قیمت “Price”، Support Price رمزارز مدنظر را وارد کنید. در کادر مربوطه به Amount میزان رمزارز مدنظر را وارد کنید. سپس ارز دیجیتالی را که قصد برداشت آن را دارید انتخاب کنید.

آیا با این صرافی کار کرده‌اید؟

اما در حال حاضر احراز هویت را برای تمامی کاربران اجباری نکرده. بدون احراز هویت، در حالت Unverify می توان تا سقف یک بیت کوین را در روز برداشت کرد. به عنوان مثال، کاربران USDT/KCS را به عنوان رمز ارز کارمزد معاملاتی برای BTC/USDT، LTC/KCS پرداخت خواهند کرد. شایان ذکر است که در معاملات خاص، همان توکن به عنوان کارمزد محاسبه می شود و مقدار معامله واقعی ممکن است با مقداری که وارد حساب می شود متفاوت باشد زیرا قسمت خاصی به عنوان کارمزد کسر می شود. صرافی کوکوین متعهد به ارائه یک بازار معاملات شفاف و منصفانه برای همه کاربران است.

در ادامه، معامله را روی حالت بازار یا Market قرار دهید و حجمی از دارایی اتر خود را که می‌خواهید با آن بیت کوین بخرید، مشخص کنید. برای مثال، اگر این حجم را روی ۷۵ درصد قرار دهید، سفارش بازار یا Market، ۷۵ درصد از دارایی اتر شما را به سرعت برای خرید بیت کوین خرج می‌کند. و همچنین امکان معامله در سه بخش، فیات، مارجین و فیوچرز را برای تریدرها فراهم کرده است. در ادامه با اموزش کامل صرافی کوکوین، خود را به روز نگه دارید. حال که با مزایا و ویژگی‌های صرافی کوکوین آشنا شدید، در ادامه، آموزش کامل صرافی کوکوین را مطالعه کنید. در اینجا دو ارز برای وام گرفتن در نظر گرفته شده است و قرض کردن سرمایه از صرافی کوکوین را مشاهده خواهید کرد.

به‌دلیل تحریم‌ها و خطر بلوکه‌شدن حساب کاربران ایرانی در صرافی، بهتر است که از روش دوم یعنی نرم‌افزار تأیید گوگل استفاده شود تا نیاز به واردکردن شماره ایران ثبت نام کوکوین نباشد. اگر کسی صرافی کوکوین را به شما معرفی کرده است، می‌توانید در بخش «Referral Code» کد دعوت او را وارد کنید تا از کمیسیون معاملات شما سود ببرد. واردکردن کد دعوت تأثیری بر حساب شما نمی‌گذارد و درآمد فرد از طرف کوکوین پرداخت می‌شود.

احراز هویت و سطوح کاربری کوکوین