آموزش طراحی قالب سایت با فتوشاپ رایگان جدید

آموزش طراحی قالب سایت با فتوشاپ رایگان جدید

شما می توانید نسخه ی مرجع خود را پنهان کنید، بر روی کانواس خود کلیک کنید تا متن را ویرایش نمایید و عملیاتی نظیر برش، انتقال و اضافه کردن نوشته را بهینه تر انجام دهید. Hand Tool به ما امکان می دهد تا روی صفحه کلیک کرده و تصویری را روی صفحه بکشیم تا مناطق مختلف را هنگام بزرگ نمایی مشاهده کنیم. مجموعه ی متنوعی از ابزارها و امکانات یکپارچه برای ایجاد فروشگاه اینترنتی شما …

  • در نسخه CS6 و همچنین ۲۰۱۹ چند ویژگی کارآمد مرتبط با وب به فتوشاپ اضافه شده است (ما نسخه فتوشاپ ۲۰۱۹ را پیشنهاد می کنیم).
  • در ابتدای سیر تکاملی وب، طراحان به متدی نیاز داشتند که طبق سلیقه مشتری سایت را طراحی کند، المانهای گرافیکی وب را پیاده‌سازی کند و حتی جلوه‌های ویژه مثل سایه‌های افتاده، گرادینتها و میزان شفافیت تصویر را کنترل کند.
  • با انتشار نسخه‌های جدید فتوشاپ مطمئنا ویژگی‌ها و دستورات جدید که مرتبط با وب هستند هم اضافه خواهند شد و بد نیست بدانید شرکت Adobe به ندرت ویژگی را حذف می‌کند.
  • البته کمپانی بزرگ ادوبی، در ورژن‌های جدید، یادگیری ادوبی فتوشاپ را برای افراد تازه‌کار آسان و دسترس‌پذیر ساخته است.

برای شرکتی مانند گوگل تغییر ظاهر یک لوگو یک کار بزرگ خواهد بود زیرا همه در مورد آن صحبت خواهند کرد. لوگوی برند شما یکی از مهمترین دارایی های حضور آنلاین شما خواهد بود. لوگو چیزی است که مردم شما را به خاطر می آورند و اگر بتوانید شهرت کافی را به دست آورید، مردم شروع به استفاده و تبلیغ لوگوی نام تجاری شما در جاهای دیگر می کنند و اعتبار بیشتری برای شما ایجاد می کنند.

اما از طرف دیگر همه پوشه های فتوشاپ که در طراحی سایت ها استفاده می شود با همه انواع مرورگر ها سازگاری ندارند. بنابراین نیاز است که این فایل های فتوشاپی به کد های HTML تبدیل شوند. هر چقدر فرایند تبدیل فایل های فتوشاپی به کد ها برنامه نویسی تمیز تر انجام شود میزان بروز خطا کمتر می شود که این منجر به افزایش کیفیت و رتبه سایت و در نتیجه افزایش حجم ترافیک و جذب مشتری بیشتر می شود. طراحان فتوشاپ، در ابتدا با اسکریپت Image Processor جهت پردازش تصاویر آشنا شده و فرا می گیرند چگونه می توانند نتیجه حاصل از پردازش را مورد بهره برداری قرار دهند.

فریلنسر‌های کاربلد حوزه‌ی فتوشاپ چطور می‌توانند به شما کمک کنند؟

امروزه استفاده درست از ابزارهای آنلاین برخلاف تصور بسیاری از طراحان، می تواند به سرعت عمل و انعطاف پذیری در ظهور اثرهای خلاقانه کمک بسزایی به گرافیست ها بنماید. یکی از این ابزارها که در مقوله تعامل با ابزارهای آنلاین در اختیار طراحان فتوشاپ کار قرار گرفته است پانل Libraries می باشد و دانش پژوهان در ابتدای امر نحوه سفارشی سازی و تنظیم این پانل جهت ذخیره المان های طراحی را فرا می گیرند. در همین راستا در حین ایجاد Libraries های دلخواه، دانش پژوهان نحوه افزودن محتویات یک سند گرافیکی یا دیجتال به این Libraries ها را با تکنیک های مورد نیاز برای کار هوشنمدانه با فتوشاپ فرا می گیرند. یکی از ملزوماتی که طراحان نرم افزار فتوشاپ باید نحوه کار با آن را فرابگیرند، فرآیند نقش زدن در طراحی های صورت گرفته می باشد. در ادامه نحوه تنظیم براش های سفارشی سازی شده با بکارگیری Shape ها مورد بررسی قرار می گیرد تا در حین طراحی های خاص از این نوع براش ها جهت خلق طرح های خاص استفاده کنیم.

سایت‌هایی مانند Fiverr و DesignCrowd دو سایتی هستند که در آن‌ها می‌توانید میکرو کارهایی برای انجام دریافت کنید. برای شروع یادگیری فتوشاپ می‌توانید کارهای ساده را قبول کنید و انجام دهید. به‌عنوان مثال شاید یکی درخواست داده باشد که برای او پس زمینه عکس را حذف کنید.

آموزش ساخت اسلایدر در جاوا اسکریپت

برای داشتن یک وب سایت زیبا بایستی قالب های زیبا داشته باشیم. البته همگان می دانیم که نرم افزارهای شرکت adobe از نظر کاربردی بسیار فنی هستند و اگر شما آموزش لازم جهت کار با نرم افزارهای این شرکت را ندیده باشید، مسلما در کار با این نرم افزارها دچار مشکل خواهید شد. برای طراحان جوانتری که خیلی در طراحی و ساخت وبسایت تجربه ندارند روند کار با نرم‌افزارهای تخصصی طراحی وب دشوار و خسته‌کننده خواهد بود.

آموزش تغییر پس زمینه عکس در فتوشاپ

در ادامه جهت ایجاد قابلیت خیسی در طراحی ها با امکان ترکیب رنگ ها در فتوشاپ، براش mixer brush مورد بررسی قرار طراحی گرافیک حرفه ای می گیرد. دانش پژوهان در ادامه کار با پریست ها نحوه ذخیره و مدیریت brush preset ها و tool preset ها را فرا می گیرند تا بتوانند از براش های خاص ایجاد شده در طراحی های بعدی خود براحتی و بسرعت استفاده نمایند. در پایان طراحان با پروسه ایجاد یک Shape در راستای یک مسیر دلخواه و بخصوص یک Path دایره ای آشنا می شوند و خواهند توانست نقوش و طراحی های خاص خود را در راستای یک مسیر خاص ایجاد نمایند. دانش پژوهان بعد از ایجاد و تنظیم ظاهر Artboard ها، اقدام به افزودن محتوا به آنها می نمایند و پروسه سفارشی سازی assets ها را فرا می گیرند.