آسانسور و پله برقی آذرخش

آسانسور و پله برقی آذرخش

این به شما کمک می کند در پله برقی ثابت بمانید تا بتوانید به مقصد برسید. در جدول زیر نسبت قرار گیری افراد بر روی پله برقی با توجه به عرض پله درج شده است . مناسب ترین شیوه برای جا به جایی افراد حرکت پله برقی در یک جهت می باشد . ساده ترین راه حل جابجایی مسافران است که برای رسیدن به پله های برقی مقصد باید مسیری را طی کنند که این مسیر میتواند با ایجاد انگیزه برای خریدار منجر به فروش گردد. پله برقی مانند سایر دستگاه های مکانیکی نیاز به سرویس ،تعمیرات و نگهداری دارد که توسط متخصصین این امور انجام میشود.

استفاده از پیاده روهای متحرک نیز با آغاز به کار فروشگاههای زنجیره ای هایپراستار در تهران آغاز گردید. سپس ترمینال مسافربری فرودگاه بین المللی امام خمینی و ایستگاه راه آهن تهران نسبت به نصب و بهره برداری از پیاده روهای متحرک اقدام نمودند. برای ساختمان هایی که تردد در آنها به صورت معمولی انجام می پذیرد و ساعات کار آنها در طول شبانه روز 12 ساعت می باشد پله برقی تجاری نصب می گردد. این پله برقی ها معمولا قیمت مناسبی دارد و در مکان های چون مراکز خرید کم رفت و آمد کاربرد دارد. به طور کلی تمامی پله برقی هایی که طراحی و ساخته می شوند، از یک قانون کلی پیروی می کنند، و زاویه شیب کف تا کف طبقات به صورت عمودی 30 یا 35 درجه می باشد. در این سايت شما شاهد برندهای مختلفی خواهید بود که هر کدام کیفیت مختص به خود را دارند.

ششم: پله برقی تسمه ای

اگر از پله برقی استفاده کرده باشید یک شستی قرمز رنگ در انتهای پله است که در مواقع ضروری با فشردن این شستی پله متوقف می شود. محل استفاده از پله برقی باید با علائمی واضح قابل دیدن باشد و روشنایی کافی را برای استفاده از پله برقی در محیط باید فراهم شود. البته این نوع پله برقی، خود شامل انواع مختلفی چون پله برقی موازی مارپیچی و موازی چندگانه می شود که هر کدام با توجه به مکان و سلیقه افراد قابل نصب هستند. زنجیر پله از قطعات مهم پله‌برقی می‌باشد که در اکثریت از جنس فولاد می‌باشد ، اما مهمترین نکته در مورد زنجیر نحوه روغنکاری است.

این نوع پله برقی دارای ویژگی است که هنگام استفاده توسط افراد ویلچر دار، سه پله هم زمان با یکدیگر هم تراز شده و ویلچر را به همراه فردی که روی آن نشسته به طبقه موردنظر می برد. پله برقی منحنینصب این نوع پله برقی معمولا به صرفه جویی در فضا می انجامد و موجب افزایش زیبایی در معماری ساختمان می شود. آرایش ضربدری بیشتر مخصوص ساختمان های اداری، فروشگاه های بزرگ و… بوده و رایج ترین نوع آرایش پله برقی می باشد. پله برقی ها هم همانند دستگاه های مورد استفاده ی دیگر دارای انواع و مورد هایی بنا به استفاده و شرایط مورد نظر دارد. در صورتی که فاصله دیوار روبه‌روی پله‌برقی تا انتهای آخرین پله افقی حداقل mm 2500 باشد ؛ عرض پاگرد می‌تواند حداقل برابر با فاصله بین مرکز دستگیره‌های پله‌برقی باشد. در صـورتی که فاصـله دیـوار روبه‌روی پله‌برقی تا انتهای آخـرین پله افقی 2000 mm باشد؛ عرض پاگرد باید حداقل دو برابر فاصله بین مرکز دستگیره‌های پله‌برقی باشد.

شیب انواع پله برقی

به طور معمول در موتورهایی که در پله برقی استفاده می شود موتور با گیربکس کوپل می شوند و در نهایت نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده و با استفاده از این نیرو پله برقی به حرکت در می آید و جابجایی افراد را انجام این سایت را مرور کنید می دهد. پله برقی یا پله روان گونه‌ای نقاله جابجایی است که برای جابه‌جا کردن افراد به کار می‌رود. پله برقی از پله‌های به هم پیوسته تشکیل شده که به حالت افقی می‌مانند و برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می‌شود. پله برقی سنترال-مید-لِولز، در هُنگ‌کُنگ، طولانی‌ترین پله برقی جهان با ۸۰۰ متر طول و ۱۳۵ متر ارتفاع و ۲۹ ورودی و خروجی است. برس ها مدام در حال حرکت هستند تا اشیا را از کنار شکاف پس بزنند و مانع نزدیک شدن آنها با شکاف شوند.

  • در صورتی که زاویه شیب پله‌برقی 30 درجه باشد از 3 پله افقی استفاده می‌شود.
  • این می تواند به احساس تعادل و درک عمق شما در هنگام سوار شدن بر پله برقی کمک کند.
  • تمامی پله برقی های شرکت آتیس به مدت دو سال دارای گارانتی بوده و مدت 15 سال از خدمات پس از فروش بهره مند میگردند.
  • پس از حمل پله به محل نصب، تجهیزات مربوط به محفظه های بالا و پائین در جای خود قرار گرفته و نصب می شوند.
  • پله برقی که در داخل ساختمان ها و مراکز تجاری و غیره نصب و راه اندازی می گردد، که indoor نیز نامیده می شود.